زمان مطالعه: 1 دقیقه

دستگیری عامل مزاحمت برای یک زن در خوزستان

رئیس پلیس فتا خوزستان گفت: فردی که در فضای مجازی برای یک خانم در شبکه‌های اجتماعی ایجاد مزاحمت می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.
24 اردیبهشت 1403
شناسه : 117891
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/117891
119+
بالا
رئیس پلیس فتا خوزستان گفت: فردی که در فضای مجازی برای یک خانم در شبکه‌های اجتماعی ایجاد مزاحمت می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

حادثه 24 - رئیس پلیس فتا خوزستان گفت: فردی که در فضای مجازی برای یک خانم در شبکه‌های اجتماعی ایجاد مزاحمت می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ کارآگاه علی حسینی گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان خانم به این پلیس، وی مدعی شد شخصی ناشناس از طریق اکانت شبکه اجتماعی ضمن مزاحمت و تهدید، اقدام به انتشار مطالب توهین آمیزنسبت به بنده می‌کند. به همین دلیل موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، موفق به شناسایی متهم شده و ضمن هماهنگی با مقام قضایی، او را دستگیر کردند.

سرهنگ حسینی ادامه داد: متهم که از بستگان شاکی بوده، در ابتدا منکر هرگونه بزه انتسابی شده که پس از مشاهده مستندات و ادله دیجیتال جمع‌آوری شده، به بزه ارتکابی اعتراف کرد و در نتیجه به همراه پرونده تکمیلی به دادسرا معرفی شد.

رئیس پلیس فتا استان خوزستان می‌گوید: ایجاد مزاحمت و هتک حیثیت در فضای مجازی جزء مصادیق مجرمانه بوده و با خاطیان در این‌گونه جرائم برابر قانون به شدت برخورد می‌شود.

سرهنگ حسینی اضافه کرد: کاربران در صورت برخورد با هر گونه موارد مجرمانه در فضای مجازی، می‌توانند از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.gov.ir و یا با شماره ۰۹۶۳۸۰ با کارشناسان پلیس در ارتباط باشند.

آخرین اخبار «حوادث خوزستان» را در صفحه حوادث خوزستان و حوادث اهواز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر