زمان مطالعه: 2 دقیقه

قتل مرد 60 ساله در پاتوق معتادان نظام‌آباد/ متهم: توهم زدم مرد میانسال قصد دارد من را به قتل برساند

مرد کارتن‌خوابی که به‌خاطر اعتیاد از خانه طرد شده بود، در پاتوق معتادان نظام‌آباد به قتل رسید.
19 اردیبهشت 1403
شناسه : 117632
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/117632
184+
بالا
مرد کارتن‌خوابی که به‌خاطر اعتیاد از خانه طرد شده بود، در پاتوق معتادان نظام‌آباد به قتل رسید.

حادثه 24 - مرد کارتن‌خوابی که به‌خاطر اعتیاد از خانه طرد شده بود، در پاتوق معتادان نظام‌آباد به قتل رسید.

چندی قبل کشف جسد مرد میانسالی در خیابان حیدری ابتدای محله نظام‌آباد به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد. با اعلام این خبر تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد حدوداً 60 ساله‌ کارتن‌خوابی مواجه شدند که بر اثر خفگی به قتل رسیده بود، بررسی‌های اولیه نیز نشان‌ می‌داد که فقدانی مقتول توسط خانواده‌اش در پلیس آگاهی ثبت شده است.

یکی از اعضای خانواده مرد میانسال در جریان تحقیقات مدعی شد که مقتول به مدت 15 سال به‌خاطر اعتیاد از خانه طرد شده و با افراد کارتن‌خواب در پاتوق خود واقع در نظام‌آباد زندگی می‌کرده است.

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات به سراغ پاتوق مورد نظر رفتند که 2 مرد معتاد در آنجا مدعی شدند مقتول را آخرین بار با فردی به نام مــازیار دیده‌اند که قصد داشتند تا با یکدیگر مواد مصرف کنند که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت!

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پس از دریافت این اطلاعات مهم، با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه مــازیار را در جنوب تهران شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس مرد جنایتکار را در یک عملیات ضربتی بازداشت کردند.

متهم در بازجویی‌های اولیه خیلی زود به جرم قتل مرد 60 ساله اعتراف کرد و گفت: مشغول کشیدن موادمخدر بودیم که ناگهان توهم زدم مرد میانسال قصد دارد من را به قتل برساند؛ به‌خاطر همین موضوع کنترل خود را از دست دادم و با دستانم آنقدر گلویش را فشار دادم تا به قتل برسد. پس از ارتکاب جنایت فرار کردم و دیگر به پاتوق نرفتم اما خیلی زود توسط پلیس دستگیر شدم.

با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، متهم برای سیر مراحل قانونی پرونده به زندان اعزام شد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر