زمان مطالعه: 2 دقیقه

درگیری مرگبار مستاجر و صاحبخانه به خاطر اجاره خانه/ قاتل در بوشهر دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: قاتلی که به دلیل عدم پرداخت اجاره با صاحبخانه درگیر و وی را به قتل رسانده بود در بوشهر دستگیر شد.
19 اردیبهشت 1403
شناسه : 117629
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/117629
219+
بالا
رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: قاتلی که به دلیل عدم پرداخت اجاره با صاحبخانه درگیر و وی را به قتل رسانده بود در بوشهر دستگیر شد.

حادثه 24 - رئیس پلیس آگاهی استان فارس گفت: قاتلی که به دلیل عدم پرداخت اجاره با صاحبخانه درگیر و وی را به قتل رسانده بود در بوشهر دستگیر شد.

کاووس حبیبی امروز، ۱۹ اردیبهشت‌ماه با اعلام این مطلب بیان کرد: در خردادماه سال گذشته در پی گزارشی به پلیس ۱۱۰ مبنی بر بوی تعفن در یک منزل مسکونی در یکی از محله‌های شیراز، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با هماهنگی قضایی درب منزل مذکور باز و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که فردی حدودا ۵۰ ساله بوسیله سلاح سرد از ناحیه سینه و شکم مورد جراحت قرار گرفته و به دلیل خونریزی شدید، چند روزی نیز از فوت وی می‌گذرد.

رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: فرضیه قتل محرز و کارآگاهان تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی مطلع شدند که قاتل پس از این ماجرا شیراز را ترک و گوشی موبایل خود را خاموش و به استان بوشهر سفر و خود را از دید پلیس مخفی کرده است.

حبیبی ادامه داد: ماموران پس از اخذ نیابت قضایی به استان بوشهر اعزام و پس از چند روز تلاش شبانه‌روی و اقدامات تخصصی موفق شدند مخفیگاه قاتل را شناسایی و وی را دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی استان فارس بیان کرد: مرد قاتل ۳۸ ساله در بازجویی اولیه اقرار کرد که با مقتول در شیراز آشنا شده بودم و در منزلش زندگی می‌کردم و به وی اجاره می‌دادم و در تاریخ وقوع قتل به خاطر مسائل مالی و اجاره عقب افتاده با من بحث کرد و من نیز با سلاح سرد وی را به قتل و متواری شدم.

به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس فارس، وی با بیان اینکه قاتل پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، تصریح کرد: بروز این چنین وقایع تاسف‌بار، به دلیل ضعف در کسب مهارت‌های زندگی است، به شهروندان توصیه می‌شود با خویشتنداری و همچنین پیگیری مشکلات از طریق معتمدین و یا مراجع قانونی، از بروز موارد مشابه که غیر قابل جبران است، پیشگیری کنند.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر