زمان مطالعه: 4 دقیقه

دختر بچه 10 ساله همبازی‌اش را در مسعودیه با چاقو کشت

دختربچه‌ ۱۰ساله‌ افغانستانی که از نظر روحی و روانی شرایط نامناسبی داشت و گوشی او مملو از صحنه‌های قتل و خشن بود، همبازی‌اش را در محله مسعودیه با ضربات چاقو به قتل رساند!
19 اردیبهشت 1403
شناسه : 117608
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/117608
164+
بالا
دختربچه‌ ۱۰ساله‌ افغانستانی که از نظر روحی و روانی شرایط نامناسبی داشت و گوشی او مملو از صحنه‌های قتل و خشن بود، همبازی‌اش را در محله مسعودیه با ضربات چاقو به قتل رساند!

حادثه 24 - دختربچه‌ ۱۰ساله‌ افغانستانی که از نظر روحی و روانی شرایط نامناسبی داشت و گوشی او مملو از صحنه‌های قتل و خشن بود، همبازی‌اش را در محله مسعودیه با ضربات چاقو به قتل رساند!

عقربه‌ها ساعت 17 بعدازظهر پنجشنبه یازدهم بهمن ماه 1402 را نشان می‌داد که مرد جوان اهل کشور افغانستان هراسان با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و به اپراتور گفت: ساعتی قبل دختر 10ساله‌ام به‌بهانه بازی از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت، نگرانم بلایی سر او آمده باشد لطفاً کمک کنید.

 بدین ترتیب تجسس‌ واحد‌های گشت مأموران کلانتری خیلی زود آغاز شد اما جست‌و‌جو در خیابان‌های شرق تهران بی‌نتیجه بود؛  تقریباً 3 ساعت بعد، زنگ خانه دختر گمشده به صدا در آمد، چند کودک که در تپه‌های اطراف محله مسعودیه سرگرم بازی بودند با جسد خونین او مواجه شدند.

طولی نکشید که خبر این جنایت هولناک به‌سرعت در بی‌سیم‌های کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پیچید و خیلی زود تیمی از متخصصان بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه در تپه‌های مسعودیه شدند.

ماشین‌های کلانتری، پلیس آگاهی، آمبولانس پزشکی قانونی و خودروی بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی در محل حاضر شده بودند؛ جمعیت زیادی نیز اطراف حلقه زردرنگ امنیتی جمع شده و با نگرانی به‌دنبال اخبار تازه‌ای از این جنایت هولناک بودند.

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد دختربچه براثر ضربات متعدد و بی‌رحمانه چاقو به قتل رسیده است اما این در حالی بود که محل کشف جسد با خانه مقتول فاصله زیادی نداشت؛ با توجه به این سرنخ، کارآگاهان جنایی پی بردند که پای قاتلی آشنا درمیان است.

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی، اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات محلی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی آغاز شد و در نخستین گام مشخص شد که مقتول چند ساعت قبل از اینکه جسدش کشف شده باشد با دختر 10ساله همسایه‌ رو‌به‌روی خانه‌شان مشغول بازی بوده است و محله را با همدیگر ترک کرده‌اند!

تحقیقات بیشتر نشان می‌داد؛ این 2 دختر 10ساله، سه سالی می‌شود که همسایه هستند و به‌خاطر یک گوشی نیز با یکدیگر اختلافاتی نیز داشته‌اند.

بنابر حساسیت موضوع، دختر 10ساله که از نظر حالت روحی و روانی شرایط مناسبی نداشت، هدف تحقیق قرار گرفت و در همان اظهارات اولیه خود مدعی شد مقتول را با نقشه قبلی به‌بهانه بازی به اطراف تپه‌های مسعودیه کشانده و او را با ضربات چاقو به قتل رسانده است!

در بررسی از تلفن همراه دختربچه نیز فیلم‌های جنایی و خشونت‌آمیز پیدا شد که نشان می‌داد او مدام این فیلم‌ها را تماشا می‌کرده و و از این طریق به‌شدت، روحیات خشنی داشته است!

با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، دختربچه 10ساله برای سیر مراحل قانونی پرونده به دادسرای ناحیه 29 تهران (ویژه اطفال و نوجوانان) اعزام شد و تحقیقات جهت کشف ابعاد پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید

ارسال نظر