زمان مطالعه: 1 دقیقه

تیراندازی و قدرت نمایی راننده پژو در جاده شیراز ـ فسا

فرمانده انتظامی فسا گفت: راننده خودرویی که حین عبور از محور مواصلاتی شیراز- فسا تیراندازی و قدرت نمایی کرده بود، توسط پلیس دستگیر و روانه زندان شد.
02 اردیبهشت 1403
شناسه : 116695
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/116695
107+
بالا
فرمانده انتظامی فسا گفت: راننده خودرویی که حین عبور از محور مواصلاتی شیراز- فسا تیراندازی و قدرت نمایی کرده بود، توسط پلیس دستگیر و روانه زندان شد.

 حادثه 24 - فرمانده انتظامی فسا گفت: راننده خودرویی که حین عبور از محور مواصلاتی شیراز- فسا تیراندازی و قدرت نمایی کرده بود، توسط پلیس دستگیر و روانه زندان شد.

فرهاد آراوند امروز، ۲ اردیبهشت‌ماه در تشریح این خبر بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر تیراندازی و قدرت‌نمایی با اسلحه توسط راننده سواری پژو در محور مواصلاتی شیراز- فسا، بلافاصله ماموران به محل مذکور اعزام شدند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی موفق شدند پس از لحظاتی تعقیب و مراقبت، خودرو مورد نظر را شناسایی و آن را متوقف و متهم را نیز دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در کارنامه کیفری متهم سوابق متعددی وجود دارد، افزود: در تحقیقات پلیس مشخص شد انگیزه متهم از این اقدام مجرمانه، قدرت‌نمایی در برابر راننده سواری پراید بوده که قصد سبقت از آن را داشته است.

آراوند از کشف یک قبضه اسلحه کلت کمری و تحویل متهم پس از سیر مراحل قانونی به زندان اشاره کرد و گفت: امنیت اجتماعی خط قرمز پلیس است که در مسیر تحقق این هدف مقدس، مماشات نکرده و از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر