زمان مطالعه: 1 دقیقه

تیراندازی خونین به سمت افراد خانواده پایان مشاجره لفظی در منوجان

دادستان منوجان از وقوع یک نزاع خانوادگی با چهار مصدوم در این شهرستان خبر داد و گفت: انگیزه ضارب مسائل و اختلافات خانوادگی بوده است.
02 اردیبهشت 1403
شناسه : 116680
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/116680
119+
بالا
دادستان منوجان از وقوع یک نزاع خانوادگی با چهار مصدوم در این شهرستان خبر داد و گفت: انگیزه ضارب مسائل و اختلافات خانوادگی بوده است.

حادثه 24 - دادستان منوجان از وقوع یک نزاع خانوادگی با چهار مصدوم در این شهرستان خبر داد و گفت: انگیزه ضارب مسائل و اختلافات خانوادگی بوده است.

مصیب آسیابانی امروز دوم اردیبهشت ماه در تشریح این خبر اظهار کرد: پس از کسب گزارشی مبنی بر تیراندازی در شهرستان منوجان، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفت .

وی افزود: در همان دقایق اولیه با حضور نیروی انتظامی و دستور دادستانی، متهم شناسایی و دستورات قضایی لازم برای دستگیری ضارب صادر شده است.

 دادستان منوجان گفت: چهار مصدوم این حادثه به بیمارستان منتقل شده‌اند و خوشبختانه حال عمومی تمامی مصدومان خوب گزارش شده است.

وی اعلام کرد: در تحقیقات اولیه مشخص شد فرد ضارب در منزل مسکونی خود پس از مشاجره لفظی به سمت افراد خانواده خود شامل پدر و سه نفر دیگر از بستگان همسرش تیراندازی نموده و از صحنه جرم متواری شده است .

آسیابانی افزود: مقامات قضایی و امنیتی طی یک‌سال گذشته چندین مرتبه در خصوص در دسترس بودن سلاح گرم هشدار داده‌اند و در حادثه اخیر نیز عدم کنترل خشم آنی و در دسترس بودن سلاح گرم نقش برجسته‌ای در وقوع این حادثه داشته است .

آخرین اخبار «حوادث کرمان» را در صفحه حوادث کرمان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر