زمان مطالعه: 1 دقیقه

جنازه مرد ۴۸ ساله‌ در ارتفاعات دینارکوه آبدانان پیدا شد

فرمانده انتظامی شهرستان آبدانان گفت: مرد ۴۸ ساله که روز گذشته در یکی از ارتفاعات دینارکوه مفقود شده بود صبح امروز جسد وی کشف شد.
26 فروردین 1403
شناسه : 116266
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/116266
122+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان آبدانان گفت: مرد ۴۸ ساله که روز گذشته در یکی از ارتفاعات دینارکوه مفقود شده بود صبح امروز جسد وی کشف شد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان آبدانان گفت: مرد ۴۸ ساله که روز گذشته در یکی از ارتفاعات دینارکوه مفقود شده بود صبح امروز جسد وی کشف شد.

سرهنگ نوروز شریعتی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مفقودی مردی ۴۸ ساله در ارتفاعات دینارکوه، پیدا شدن وی در دستورکار ماموران انتظامی شهرستان و یگان‌های امدادی قرار گرفت.

وی افزود: در ادامه جستجو و تماس احدی از شهروندان مبنی بر اینکه جسدی فردی در ارتفاعات دینارکوه افتاده بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه فرد متوفی در روز گذشته مفقود و فقدانی وی توسط خانواده اش به پلیس اعلام شده بود ادامه داد: با توجه صعب العبور بودن مسیر ماموران انتظامی خود را به محل حادثه رسانده وپس از بررسی اولیه مشخص شد متأسفانه متوفی به علت افتادن از روی اسب وبرخورد سرش با سنگ فوت کرده است.

سرهنگ شریعتی با بیان اینکه علت اصلی مرگ در دست بررسی است گفت: جسد متوفی جهت تحقیقات و بررسی بیشتر تحویل پزشکی قانونی داده شد.

آخرین اخبار «حوادث ایلام» را در صفحه حوادث ایلام حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر