زمان مطالعه: 1 دقیقه

اخاذی از رستوران‌ها توسط بازرسان قلابی پلیس در شمال‌شرق تهران

فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از دستگیری دو بازرس قلابی که با جعل عنوان اقدام به اخاذی از رستوران‌ها در این شهرستان کرده بودند، خبر داد.
18 فروردین 1403
شناسه : 105879
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/105879
120+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از دستگیری دو بازرس قلابی که با جعل عنوان اقدام به اخاذی از رستوران‌ها در این شهرستان کرده بودند، خبر داد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان پردیس از دستگیری دو بازرس قلابی که با جعل عنوان اقدام به اخاذی از رستوران‌ها در این شهرستان کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ مراد صارمی در تشریح جرئیات این خبر گفت: به دنبال دریافت خبری مبنی بر جعل عناوین دولتی و نیروهای امنیتی از سوی فردی، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت و در جریان تحقیقات اولیه مشخص شد که افرادی با مراجعه به واحدهای صنفی فاقد جواز کسب به خصوص رستوران‌ها از آنان اخاذی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه دستگیری متهمان در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت، گفت:‌ با پیگیری‌های انجام شده و رصد اطلاعاتی، متهمان در کمترین زمان ممکن شناسایی شده و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

صارمی ادامه داد: متهمان در قالب بازرس با جعل عنوان به واحدهای صنفی مراجعه و در صورت نداشتن جواز کسب از آنان مبالغی را اخاذی کرده بودند. این دو کلاهبردار بالغ بر ۹۳۰ میلیون ریال از صنوف رستوران داران رشوه اخذ کرده بودند که در این راستا پرونده تشکیل و تحویل مراجع قضائی شد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر