زمان مطالعه: 1 دقیقه

کلاهبرداری 300 میلیاردی با ترفند فروش ملک و زمین در کاشان

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری کلاهبردار ۳۰۰ میلیارد ریالی در کاشان خبر داد.
14 فروردین 1403
شناسه : 105691
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/105691
98+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری کلاهبردار ۳۰۰ میلیارد ریالی در کاشان خبر داد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری کلاهبردار ۳۰۰ میلیارد ریالی در کاشان خبر داد.

سرهنگ ایرج کاکاوند از دستگیری کلاهبردار 300میلیارد ریالی در کاشان خبر داد و اظهار داشت: تعدادی از شهروندان شکایتی مبنی بر اینکه شخصی به بهانه خرید زمین کلاهبرداری کرده، تنطیم کرده است.

وی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در بررسی انجام شده متهم را که دارای محکومیت‌های متعدد مالی و کلاهبرداری بود شناسایی و در عملیات وی را حین فرار در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان کاشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان تصریح کرد: متهم دستگیرشده با ترفند فروش ملک و زمین تاکنون بالغ بر 300 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده است که پس از اعتراف پرونده تشکیل و برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل داده شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از ناکامی قاچاقچیان در انتقال بیش از هفت کیلوگرم مواد افیونی در کاشان خبر داد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشان، از قصد جا به جایی مواد مخدر توسط قاچاقچیان مطلع شدند.

سرهنگ کاکاوند در بیان جزییات این اقدام افزود: دو نفر قاچاقچی مواد مخدر که قصد داشتند با استفاده از یک دستگاه خودرو پژوپارس هفت کیلوگرم تریاک را به مقصد برسانند در محور ورودی شهر کاشان شناسایی و دستگیر شدند.

آخرین اخبار «حوادث اصفهان» را در صفحه حوادث اصفهان حادثه 24 بخوانید.

 صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر