زمان مطالعه: 1 دقیقه

برق‌گرفتگی جان کارگر شهرداری در انار را گرفت

مرگ یکی از کارگران شهرداری امین‌شهر در شهرستان انار واقع در شمال کرمان درحالی خبرساز بوده که اورژانس، علت را به عنوان برق گرفتگی با برق سه فاز تایید می کند.
23 اسفند 1402
شناسه : 105222
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/105222
226+
بالا
مرگ یکی از کارگران شهرداری امین‌شهر در شهرستان انار واقع در شمال کرمان درحالی خبرساز بوده که اورژانس، علت را به عنوان برق گرفتگی با برق سه فاز تایید می کند.

 حادثه 24 - مرگ یکی از کارگران شهرداری امین‌شهر در شهرستان انار واقع در شمال کرمان درحالی خبرساز بوده که اورژانس، علت را به عنوان برق گرفتگی با برق سه فاز تایید می کند.

رییس مرکز اورژانس شهرستان انار گفت: یکی از کارگران شهرداری امین‌شهر ضمن برق گرفتگی با برق سه فاز، دچار ایست قلبی و سوختگی شده بود که با وجود تلاش عوامل درمانی جان خود را از دست داد.

حسن زمانی روز چهارشنبه با بیان اینکه این کارگر ۳۸ ساله حین انجام کار دچار این حادثه شد اظهارداشت: این فرد در بیبمارستان جان خود را از دست داد.

وی افزود: ساعت ۱۲:۴۵ امروز چهارشنبه ماموریت برق گرفتگی به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ گزارش می‌شود که بلافاصله آمبولانس های امین شهر و پایگاه شهری انار به محل حادثه اعزام و ساعت ۱۲:۴۷ دقیقه آمبولانس نخست بر بالین مصدوم رسید.

زمانی اظهار داشت: عملیات احیای فرد حادثه دیده توسط پرسنل اورژانس آغاز و بیمار به بیمارستان ولیعصر (عج) اعزام می شود اما تلاش کادر درمان به علت شدت آسیب های وارده بی نتیجه بوده است.

درباره جزییات عملیاتی که کارگر در حال انجام آن بوده هنوز اطلاعاتی منتشر نشده است.

آخرین اخبار «حوادث کرمان» را در صفحه حوادث کرمان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر