زمان مطالعه: 1 دقیقه

مصدومیت شدید نوجوان ۱۶ ساله بر اثر انفجار ترقه

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از مصدوم شدن جوان ۱۶ ساله در شهر بن بر اثر انفجار ترقه خبر داد و گفت:مصدوم حادثه به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شد.
22 اسفند 1402
شناسه : 105115
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/105115
119+
بالا
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از مصدوم شدن جوان ۱۶ ساله در شهر بن بر اثر انفجار ترقه خبر داد و گفت:مصدوم حادثه به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شد.

حادثه 24 - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری از مصدوم شدن جوان ۱۶ ساله در شهر بن بر اثر انفجار ترقه خبر داد و گفت:مصدوم حادثه به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل شد.

محمود شمسی پور دهکردی با اعلام این خبر اظهار کرد: بامداد امروز مصدومیت آقای ۱۶ ساله‌ای در اثر ترکیدن ترقه در شهر بن به مرکز دیسپچ اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد و کارشناسان عملیاتی اورژانس استان پس از انجام اقدامات درمانی مناسب مصدوم را که از نواحی دست، پا، صورت و گوش دچار مصدومیت شده بود را جهت انجام اقدامات درمانی تکمیلی به بیمارستان کاشانی شهرکرد منتقل کردند.

براساس گزارش روابط عمومی اورژانس شمسی پور ضمن تاکید جدی به رعایت نکات ایمنی، جهت جلوگیری از بروز حوادث ناگوار در چهارشنبه‌سوری آخر سال، بیان کرد: در صورت مواجهه با فردی که دچار سوختگی شده، ضمن حفظ خونسردی و رعایت اقدامات اولیه در سوختگی با آتش، مصدوم را هرچه سریعتر به مرکز درمانی منتقل کنید و یا در صورت شدید بودن مصدومیت با اورژانس ۱۱۵ تماس بگیرید. همچنین در صورت بروز هرگونه حریق و یا حادثه ضمن حفظ خونسردی، افراد مسن و کودکان و دیگر افراد را از محل حریق به جای امن انتقال دهید، سپس سریعاً با تلفن ۱۲۵ آتش‌نشانی و در صورت وجود مصدوم با اورژانس ۱۱۵ تماس گرفته و مراتب را با ذکر نشانی دقیق و نوع حادثه، اطلاع دهید.

آخرین اخبار «حوادث چهارمحال و بختیاری» را در صفحه حوادث چهارمحال و بختیاری و حوادث شهرکرد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

 

ارسال نظر