زمان مطالعه: 2 دقیقه

سقوط مرگبار خانم معلم از طبقه سوم پس از درگیری با شوهرش

مرد جوانی در پی سقوط همسرش از طبقه سوم و مرگ وی از سوی پلیس دستگیر شد.
21 اسفند 1402
شناسه : 105060
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/105060
229+
بالا
مرد جوانی در پی سقوط همسرش از طبقه سوم و مرگ وی از سوی پلیس دستگیر شد.

حادثه 24 - مرد جوانی در پی سقوط همسرش از طبقه سوم و مرگ وی از سوی پلیس دستگیر شد.

ظهر روز گذشته بیستم اسفندماه مرگ مشکوک زن جوانی در یکی از خیابان‌های محله جامی تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل موردنظر شدند و جسد زنی حدوداً ۳۲ساله را مشاهده کردند که براثر سقوط از طبقه سوم یک ساختمان فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد همسایه‌ها قبل از این حادثه صدای مشاجره متوفی با همسرش را شنیده بودند که همین ماجرا شک تیم جنایی را برانگیخت.

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان حکایت از آن داشت زن جوان که معلم بوده و ۲ فرزند خردسال نیز داشته است از چندی قبل با همسرش اختلاف پیدا کرده بود که این ماجرا در مرگ وی نقش پررنگی دارد.

کارآگاهان که در جریان تحقیقات متوجه دوربین‌های مداربسته موجود در اطراف صحنه جرم شده بودند به بازبینی آن پرداختند و لحظه به لحظه سقوط زن جوان را از طبقه سوم مشاهده کردند که مشخص شد همسر متوفی با تأخیر ۷دقیقه‌ای پس از سقوط به خیابان آمده و جسد را مشاهده کرده است.

بدین ترتیب مرد جوان هدف تحقیق قرار گرفت و گفت: روز حادثه به‌دلیل اختلافات خانوادگی با همسرم مشاجره داشتم، اما او ناگهان خود را از پنجره به پایین پرتاب کرد. من که در شوک این اتفاق بودم سریعاً خودم را به خیابان رساندم اما دیگر فایده‌ای نداشت.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان مرد جوان را با دستور قضایی بازداشت کردند و مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

با دستور قضایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر