زمان مطالعه: 1 دقیقه

عکس باورنکردنی از توده ۲ کیلویی که از بدن یک زن خارج شد

رییس بیمارستان شهیدان مبینی سبزوار گفت: یک توده ۲ کیلو و ۶۰۰ گرمی با تلاش متخصصان این مرکز درمانی از تخمدان یک بیمار خارج شد.
19 اسفند 1402
شناسه : 104918
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/104918
94+
بالا
رییس بیمارستان شهیدان مبینی سبزوار گفت: یک توده ۲ کیلو و ۶۰۰ گرمی با تلاش متخصصان این مرکز درمانی از تخمدان یک بیمار خارج شد.

حادثه 24 - رییس بیمارستان شهیدان مبینی سبزوار گفت: یک توده ۲ کیلو و ۶۰۰ گرمی با تلاش متخصصان این مرکز درمانی از تخمدان یک بیمار خارج شد.

دکتر سارا بینش روز شنبه به خبرنگاران گفت: این توده با تشخیص به موقع پزشک فوق تخصص پریناتولوژی این بیمارستان با عمل جراحی از بدن یک بانوی ۲۸ ساله خارج گردید.

 دکتر میترا افتخار یزدی، پزشک فوق تخصص این بیمارستان نیز در خصوص جزییات این عمل جراحی گفت: بیمار مزبور با علائم درد شکمی به این مرکز مراجعه کرده بود که پس از انجام اقدامات تشخیصی، بیمار بلافاصله به اتاق عمل منتقل و مشخص شد که منشأ درد مربوط به یک کیست با ابعاد ۱۵ در ۳۵ سانتیمتر در تخمدان سمت راست وی است.

این پزشک متخصص افزود: این کیست با عمل جراحی با موفقیت از بدن بیمار خارج شد که بیمار بعد از جراحی حال مساعدی داشته و با حال عمومی مطلوب از بیمارستان ترخیص شد.

۶ بیمارستان، ۳۱ مرکز اورژانس شهری و روستایی با ۵۱ دستگاه آمبولانس، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، ۲ دستگاه موتور آمبولانس و یک بالگرد به حادثه دیدگان و بیماران در غرب خراسان رضوی خدمات اورژانسی و درمانی ارائه می‌کنند.

آخرین اخبار «حوادث خراسان رضوی» را در صفحه حوادث خراسان رضوی و حوادث مشهد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر