زمان مطالعه: 1 دقیقه

شلیک پلیس برای دستگیری سارق خودرو در تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق جوان توسط کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد و گفت: متهم با سرقت خودرو در شهر تبریز به شهر تهران گریخته بود.
17 اسفند 1402
شناسه : 104851
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/104851
90+
بالا
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق جوان توسط کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد و گفت: متهم با سرقت خودرو در شهر تبریز به شهر تهران گریخته بود.

حادثه 24 - رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق جوان توسط کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد و گفت: متهم با سرقت خودرو در شهر تبریز به شهر تهران گریخته بود.

سردار  علی ولیپور گودرزی؛ رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی کارآگاهان پلیس آگاهی در مرکز تهران در حال گشت‌زنی بودند که به یک خودروی پژو 206 تک‌سرنشین مشکوک شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

 رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: کارآگاهان در گام نخست متوجه شدند، پلاک خودروی موردنظر، سابقه سرقت در شهر تبریز را دارد و سرنشین این وسیله نقلیه از سارقان حرفه‌ای خودرو است.

سردار ولیپور گودرزی تصریح کرد: همین کافی بود تا کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شوند و بلافاصله دستور ایست وسیله نقلیه مذکور را صادر کنند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: متهم پس از مشاهده پلیس به صورت خطرناکی با ماشین در خیابان متواری شدند که کارآگاهان در جریان تعقیب و گریز چند کیلومتری با رعایت قانون بکارگیری سلاح با شلیک تیر هوایی و اجرای طرح مهار خودرو را متوقف بازداشت کردند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت بیان کرد: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد، متهم قصد ارتکاب اعمال مجرمانه‌ای را از جمله سرقت خودرو را در جنوب تهران داشته که دستگیر شده است.

وی با بیان اینکه از متهم سلاح سرد کشف شده است، گفت: متهم پس از انتقال به پایگاه هشتم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر چندین فقره سرقت خودرو اعتراف کرد.

 گورزی در پایان با بیان اینکه اموال مسروقه از متهم کشف شده است، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر