زمان مطالعه: 3 دقیقه

اعتراف مرد جوان به قتل 2 زن در خاورشهر/ انگیزه قاتل چه بود؟

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری قاتلی خبر داد که اقدام به قتل دو خانم در محدوده خاورشهر کرده بود.
15 اسفند 1402
شناسه : 104715
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/104715
164+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری قاتلی خبر داد که اقدام به قتل دو خانم در محدوده خاورشهر کرده بود.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری قاتلی خبر داد که اقدام به قتل دو خانم در محدوده خاورشهر کرده بود.

سرهنگ محمدقاسم طرهانی با اشاره به پیگیری برای یافتن قاتل فراری اظهار داشت: اوایل دی ماه سال جاری سناریوی کشف جسد زن جوانی در منطقه خاورشهر به ماموران کلانتری 177 این فرماندهی مخابره شد و همین کافی بود تا تیمی از ماموران عملیات کلانتری برای بررسی ها بیشتر در محل کشف جسد حاضر شوند.

وی افزود: ماموران در تحقیقات میدانی پی بردند که زن جوان به دست عامل جنایت خفه شده و پس از قتل در محل کشف جسد رها شده است و پس از شناسایی هویت زن جوان مشخص شد که خودروی پراید این زن نیز به سرقت رفته است و فرضیه قتل برای سرقت پیش روی تیم عملیات کلانتری قرار گرفت.

رئیس پلیس شهرستان ری بیان کرد: تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه صبح روز شنبه 12 اسفند ماه دختر جوانی با حضور در کلانتری خاورشهر از ناپدید شدن مادرش خبر داد و در تحقیقات پلیسی گفت: مادرم راننده تاکسی اینترنتی بود و شامگاه جمعه برای بردن یک مسافر از قرچک ورامین به زمان آباد سوار بر خودروی کوئیکش شد و از خانه خارج شد اما بعد از آن دیگر اطلاعی از او نداریم و تا صبح منتظر ماندیم تا اینکه دیدم از حساب بانکی مادرم به حساب یک مرد پول منتقل شد و احتمال می دهیم برای مادرم اتفاقی افتاده باشد چون هرچه با موبایلش تماس می گیریم جوابگو نیست.

سرهنگ طرهانی ابراز داشت: بدین ترتیب مرد جوان که پول‌های زن گمشده به حسابش واریز شده بود، توسط تیم عملیات کلانتری شناسایی شد اما این مرد وقتی فهمید پلیس در تعقیبش است با خانواده دختر جوان تماس گرفت و ادعا کرد مادر شما توسط یک مرد اهل کشور به قتل رسیده و از محل دفن جسد اطلاع دارد که ماموران در این مرحله با اطلاعات به دست آمده از مرد جوان به روستای زمان آباد رفته و جسد زن را شناسایی کردند.

وی ادامه داد: با ماجرای کشف جسد در ساعت 30 دقیقه بامداد دوشنبه 14 اسفند ماه سناریوی کشف جسد به کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران مخابره شد و تیم جنایی با حضور در محل مرد جوان را هدف تحقیق قرار دادند و زمانیکه برای بازرسی به خانه مرد مرموز رفتند با خودروی پراید سرقتی زن جوان که 2 ماه قبل جسدش پیدا شده بود به دست آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد:  مرد جوان که دیگر راهی جز اعتراف نداشت در همان تحقیقات ابتدایی به 2 فقره قتل اعتراف کرد که تحقیقات جهت تکمیل پرونده ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر