زمان مطالعه: 2 دقیقه

رازگشایی از 20 فقره سرقت در آرامستان نسیم‌شهر

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: سارقین خودروهای مردم در آرامستان نسیم‌شهر دستگیر شدند و به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کردند و در نهایت سارقین تحویل مراجع قضایی شدند.
13 اسفند 1402
شناسه : 104588
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/104588
101+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: سارقین خودروهای مردم در آرامستان نسیم‌شهر دستگیر شدند و به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کردند و در نهایت سارقین تحویل مراجع قضایی شدند.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان گفت: سارقین خودروهای مردم در آرامستان نسیم‌شهر دستگیر شدند و به ۲۰ فقره سرقت اعتراف کردند و در نهایت سارقین تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ مجید عسگری‌نیا در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری سارق سابقه‌دار در شهرستان اظهار داشت: این سارق به همراه همدست خود در آرامستان نسیم‌شهر با شناسایی سوژه‌ها اقدام به سرقت می‌کرد.

 وی با بیان اینکه با گزارشات مردمی به پلیس در سرقت خودرو در اطراف آرامستان نسیم‌شهر افزود: این گزارشات در دستور کار پلیس قرار گرفت و با رصد فنی و اطلاعاتی سارقین دستگیر شدند.

فرماندهی انتظامی بهارستان تصریح کرد: سارقین با استفاده از شگرد‌های مختلف اقدام به سرقت خودروهای مدل پایین می‌کردند که تاکنون به 20 سرقت اعتراف کرده‌‌اند.

عسگری‌نیا با بیان اینکه سارق اصلی سه فقره سابقه کیفری دارد گفت: این سارق دو سال به زندان به جرم سرقت و حمل مواد مخدر محکوم و پس از طی محکومیت بازهم اقدام به سرقت کرده بود که زندان هیچگونه درس عبرتی برای او نبود.

وی در ادامه با بیان اینکه 13 فقره از سرقت سارقین در پلیس آگاهی بهارستان شناسایی شده است، اضافه کرد: پس از تحویل پرونده سارقین تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در پایان با تأکید بر استفاده مردم از سوئیچ مخفی و GPS در خودروهای مدل پایین در کاهش سرقت خاطرنشان کرد: طبق دستور و اتخاذ فرماندهی کل فراجا در بحث سارقین حرفه‌ای و سابقه‌دار از پابند الکترونیکی در بهارستان استفاده خواهد شد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر