زمان مطالعه: 2 دقیقه

تصمیم نهایی مهدی قایدی برای بازگشت به استقلال

با توجه به ضعف گلزنی در جمع مهاجمان تیم استقلال طی هفته‌های اخیر موضوع بازگشت احتمالی مهدی قایدی و شاگردی جواد نکونام نقل محافل هواداری استقلال است.
09 اسفند 1402
شناسه : 104389
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/104389
223+
بالا
با توجه به ضعف گلزنی در جمع مهاجمان تیم استقلال طی هفته‌های اخیر موضوع بازگشت احتمالی مهدی قایدی و شاگردی جواد نکونام نقل محافل هواداری استقلال است.

حادثه 24 - با مروری به هر صفحه ترانسفر مارکت مهدی قایدی مشخص می‌شود این بازیکن ۲ میلیون یورویی این روزها در باشگاه اتحاد کلبا امارات از شرایط خوب و رو به رشدی برخوردار بوده و در حال حاضر با آمار خوب ۶ گل زده و ارسال یک پاس گل در این تیم نظر مساعد کادر فنی و مدیران باشگاهش را کاملا جلب کرده است.

مهدی قایدی با ۶گل بهترین گلزن اتحاد کلبا
انتخاب دو ماه پیاپی به عنوان بهترین بازیکن لیگ امارات (دی و بهمن ماه سال جاری) و شرایط مطلوب او در تیم ملی و انتخاب شدن در تیم منتخب جام ملتهای آسیا ۲۰۲۳ نیز موجب شده تا علاوه بر فرهاد مجیدی مسئولان باشگاه اتحاد کلبا به فکر تمدید قرارداد این بازیکن برای فصل آینده نیز باشند. البته اگر فرهاد مجیدی بتواند تا پایان فصل جاری جایگاهش در پست سرمربیگری این تیم را حفظ کند. چرا که با افت نتایج و امتیازات تیم کلبا در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال امارات این احتمال می رود که شاید مدیران کم طاقت کلبا قید همکاری با این مربی ایرانی و دستیار ایتالیایی اش را بزنند.

در این بین برخی منابع خبری در تماس با مهدی قایدی یا مدیر برنامه‌هایش درباره احتمال بازگشت او به لیگ ایران سوالاتی را مطرح کرده‌اند که در این زمینه پاسخ او فعلاً کاملاً منفی بوده است. خانواده قایدی نیز به لحاظ زندگی در امارات از شرایط آن کشور رضایت کامل داشته و ترجیح می‌دهند فعلاً در همین شرایط به زندگی شخصی شان در کنار شغل مهدی قایدی ادامه بدهند.

مهدی قایدی تا پایان فصل ۲۰۲۵ با باشگاه شباب الاهلی قرارداد داشته و در حال حاضر به صورت قرضی در باشگاه اتحاد کلبا توپ می‌زند. با توجه به شرایط مطلوب این بازیکن در باشگاه اتحاد کلبا و رضایت کامل فرهاد مجیدی از او احتمال تمدید قرارداد قایدی با این باشگاه بسیار زیاد است.

 آخرین اخبار ورزشی را در صفحه اخبار ورزشی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر