زمان مطالعه: 2 دقیقه

اعتراف 2 سارق به 20 فقره سرقت خودرو در شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو سارق حرفه‌ای که اقدام به سرقت از دستکم ۲۰ دستگاه خودروی سواری در محدوده شهر ری کرده بودند، خبر داد.
08 اسفند 1402
شناسه : 104349
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/104349
74+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو سارق حرفه‌ای که اقدام به سرقت از دستکم ۲۰ دستگاه خودروی سواری در محدوده شهر ری کرده بودند، خبر داد.

 حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو سارق حرفه‌ای که اقدام به سرقت از دستکم ۲۰ دستگاه خودروی سواری در محدوده شهر ری کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ محمد قاسم طرهانی در این‌باره گفت: به دنبال مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته‌های گذشته در خصوص سرقت لوازم و محتویات از داخل خودرویشان در محدوده شهر ری، و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی، موضوع در دستورکار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت و آنان در تحقیقات انجام شده متوجه شدند که متهمان با سوءاستفاده از تاریکی هوا و خلوتی محل خودروهای پارک شده، سوژه مورد نظر را انتخاب کرده و در فرصت مناسبی با تخریب در خودرو اقدام به سرقت محتویات داخل و قطعات خودرو کرده و از محل متواری شده‌اند.

وی افزود: کارآگاهان با اقدامات فنی و اطلاعاتی، در نهایت در ششم اسفند ماه سال جاری مشخصات و مخفیگاه متهمان را که جزو سارقان سابقه‌دار بودند، مورد شناسایی قرار دادند. در ادامه هماهنگی با مقام قضائی انجام و مجوزهای انجام عملیات اخذ شد و پس از آن تیمی از ماموران به مخفیگاه متهمان در محدوده شهر ری اعزام شده و در عملیاتی غافلگیرانه هر دو سارق را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به انتقال متهمان به مقر پلیس و انجام بازجویی از آنان گفت: متهمان که سابقه‌دار بودند پس از انتقال به کلانتری تحت بازجویی قرار گرفتند و در جریان آن ضمن اعتراف به جرم خود به ۲۰ فقره سرقت لوازم داخلی و قطعات خودرو اعتراف کردند.

طرهانی با اشاره به تشکیل پرونده برای دو متهم دستگیر شده، گفت: این افراد به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر