زمان مطالعه: 1 دقیقه

مرگ، پایان دور دور کردن2 پسر و یک دختر جوان در خیابان‌ها

2 پسر و یک دختر جوان سوار بر خودروی 206شدند تا در خیابان چرخی بزنند و به تفریح بپردازند اما تفریح آنها پایان مرگباری داشت.
07 اسفند 1402
شناسه : 104293
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/104293
125+
بالا
2 پسر و یک دختر جوان سوار بر خودروی 206شدند تا در خیابان چرخی بزنند و به تفریح بپردازند اما تفریح آنها پایان مرگباری داشت.

حادثه 24   2 پسر و یک دختر جوان سوار بر خودروی 206شدند تا در خیابان چرخی بزنند و به تفریح بپردازند اما تفریح آنها پایان مرگباری داشت.

ساعت 2بامداد پنجشنبه سوم اسفند‌ماه به قاضی امیرحسین علیمردان، بازپرس جنایی تهران خبر رسید که 2 پسر جوان در جریان یک تصادف مرموز جانشان را از دست داده‌اند. به دستور بازپرس جنایی، تحقیقات در این‌باره آغاز شد. بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که 2 پسر جوان به همراه دختری سوار بر خودروی پژو 206بودند. این 3نفر که به‌نظر می‌رسید حالت طبیعی نداشتند، در خیابان‌های شمال شرقی پایتخت با سرعت بالا در حال حرکت بودند که ناگهان در اتوبان امام علی(ع) تعادل‌شان را از دست دادند و با یک خودروی پژو 405برخورد کردند. در این حادثه هرچند راننده 405جان سالم به در برد و آسیب جدی ندید اما سرنشینان 206به‌شدت آسیب دیدند. دقایقی بعد وقتی اورژانس با تماس شاهدان در محل حادثه حضور یافت مشخص شد که 2 پسر جوانی که سرنشین 206بودند جان باخته‌اند، اما دختر جوان که سرنشین سوم این خودرو بود، زنده ماند که توسط اورژانس به بیمارستان انتقال یافت. تحقیقات اولیه نشان داد که سرنشینان 206قصد تفریح و دور دور کردن در خیابان‌ها را داشتند و با سرعت بالا در حال حرکت بودند که چنین حادثه مرگباری برایشان رقم خورد.  با وجود این، تحقیقات بیشتر تا زمان بهبودی دختر جوان ادامه دارد. از سوی دیگر اجساد 2 پسر جان باخته به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر