زمان مطالعه: 1 دقیقه

انتقام مرگبار بعد از قتل پسرخاله در کرمانشاه/ قاتل در تهران دستگیر شد

پسر جوان که برای انتقام قتل پسرخاله‌اش در کرمانشاه یکی از عاملان جنایت را کشته و به تهران فرار کرده بود پس از 9 ماه دستگیر شد.
02 اسفند 1402
شناسه : 104170
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/104170
184+
بالا
پسر جوان که برای انتقام قتل پسرخاله‌اش در کرمانشاه یکی از عاملان جنایت را کشته و به تهران فرار کرده بود پس از 9 ماه دستگیر شد.

حادثه 24 - پسر جوان که برای انتقام قتل پسرخاله‌اش در کرمانشاه یکی از عاملان جنایت را کشته و به تهران فرار کرده بود پس از 9 ماه دستگیر شد.

 سرهنگ علی کرمی رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اردیبهشت امسال پس از وقوع قتل جوانی 35 ساله در یکی از محلات شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. کارآگاهان با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری در یکی از شهرهای استان تهران شده و پس از اعزام به این شهر و هماهنگی‌های لازم با مراجع قضایی و پلیس آگاهی، طی عملیاتی منسجم موفق به دستگیری این فرد شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با اشاره به انتقال قاتل 23 ساله به کرمانشاه و اعتراف وی به ارتکاب قتل، گفت: این شخص در بازجویی‌ها عنوان کرد پس از قتل یکی از پسرخاله‌هایش در درگیری و نزاع درصدد انتقام‌جویی برآمده و با اسلحه کلاشنیکفی که در اختیار داشته اقدام به شلیک چند گلوله به سمت عاملان درگیری کرده و سپس متواری شده است. کارآگاهان همچنین در بازجویی از مخفیگاه قاتل فراری یک قبضه اسلحه کلاشنیکف، سه تیغه خشاب و 80 عدد فشنگ کشف کردند.

وی از تشکیل پرونده‌ای در این خصوص و معرفی به دستگاه قضایی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

 

ارسال نظر