زمان مطالعه: 2 دقیقه

تذکر به میثاقی در برنامه زنده

نادر فریادشیران به صبحت‌های قلعه‌نویی در برنامه فوتبال برتر درخصوص ناکامی تیم ملی واکنش نشان داد.
01 اسفند 1402
شناسه : 104163
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/104163
162+
بالا
نادر فریادشیران به صبحت‌های قلعه‌نویی در برنامه فوتبال برتر درخصوص ناکامی تیم ملی واکنش نشان داد.

 حادثه 24 -نادر فریادشیران به صبحت‌های قلعه‌نویی در برنامه فوتبال برتر درخصوص ناکامی تیم ملی واکنش نشان داد.

نادر فریادشیران مربی سابق تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به صحبت‌های شب گذشته امیر قلعه‌نویی در برنامه فوتبال برتر اظهار کرد: در برنامه شب گذشته آقای میثاقی سوال‌هایی از سرمربی تیم ملی کرد که واقعا از رسانه ملی بعید بود و اینجا من باید بگویم عادل جان کجایی بیا که آقای میثاقی خیلی کم آورد.

چهره مطرح فوتبال ایران افزود: من فکر کنم مجری برنامه تهیه کننده و در واقع مربی تیم ملی یک نفر بود و آن هم سرمربی تیم ملی و قلعه‌نویی هر آنچه دلش خواست گفت.

فریادشیران درمورد اظهارات قلعه‌نویی درباره آمار تیم ملی گفت: همواره از آمار و اطلاعات می‌گفت دیگر آمار و اطلاعات را همگی می‌دانیم چیست از ۶ بازی ۷ گل خوردیم و یک پنالتی هم که آقای بیرانوند گرفت.

پیشکسوت فوتبال ایران درخصوص ادعای سرمربی تیم ملی برای داشتن ساختار خوب توضیح داد: ساختار شما اگر خوب بوده و جزو ۲ تا تیم بهترین تیم فاز دفاعی بودی چرا ۷ گل خوردی. درست می‌گوید که موقعیت کم به حریف دادیم که شده ۷ گل خورده چرا که اگر بیشتر موقعیت می‌دادیم که می‌شد ۷۰ گل خورده.

فریادشیران گفت: از رسانه ملی تعجب می‌کنم فکر می‌کنم تو گوش آقای میثاقی هم میگفتن که کمتر سوال کن و ما همچنان یار دوازدهم تیم ملی هستیم. دیگر اوت شدن یار دوازدهم می‌خواهد.

پیشکسوت فوتبال بیان کرد: تا جام جهانی یکی دو سال دیگر مانده یک مقدار از شبکه‌های دیگر یاد بگیرید و اجازه بدهید مردم و کارشناس‌ها حرف بزنند. هر کسی خواست حرفی بزند یک انگی زندند و مانند آقای مایلی‌کهن از او شکایت شد.

فریادشیران درمورد ادعای قلعه‌نویی مبنی بر اینکه تیم ملی مقابل قطر بازی مستقیم نداشته تصریح کرد: از آقای میثاقی تعجب می‌کنم ۵ تا اس ام اس به او دادم در این مورد که گفتند بازی مستقیم نداشتیم اما ویدیوی این بازی را دارم فقط ۱۰ تا شروع مجدد و شروع از وسط زمین داشتیم.

آخرین اخبار ورزشی را در صفحه اخبار ورزشی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر