زمان مطالعه: 3 دقیقه

مرگ گوشی قاپ تازه کار در اولین سرقت

2 پسر جوان که می‌خواستند هیجان سرقت را تجربه کنند، موبایل‌قاپی را شروع کردند اما در نخستین سرقت با حادثه‌ مرگباری روبه‌رو شدند.
30 بهمن 1402
شناسه : 104078
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/104078
122+
بالا
2 پسر جوان که می‌خواستند هیجان سرقت را تجربه کنند، موبایل‌قاپی را شروع کردند اما در نخستین سرقت با حادثه‌ مرگباری روبه‌رو شدند.

حادثه 24 - 2 پسر جوان که می‌خواستند هیجان سرقت را تجربه کنند، موبایل‌قاپی را شروع کردند اما در نخستین سرقت با حادثه‌ مرگباری روبه‌رو شدند.

چند روز قبل به پلیس خبر رسید که 2 سارق که سوار بر موتور بودند پس ازسرقت گوشی یک زن، بر اثر تصادف به‌شدت مصدوم شده و یکی از آنها در بیمارستان جان باخته است. با شروع تحقیقات، زن مالباخته به ماموران گفت: من در حال رانندگی بودم که در ترافیک گرفتار شدم. از سوی دیگر شیشه ماشینم پایین بود و در حال صحبت با گوشی موبایل آیفون 13پرومکس خود بودم. ناگهان یک دستگاه موتورسیکلت به ماشینم نزدیک شد و در یک چشم به‌هم زدن ترک نشین موتور، گوشی‌ام را قاپید و هردو فرار کردند. آنها وارد کوچه‌ای شدند و من هم تصمیم گرفتم به تعقیبشان بپردازم. وی ادامه داد: کوچه دومی که آنها داخل آن پیچیدند بن‌بست بود اما سرعت‌شان آنقدر زیاد بود که ناگهان تعادلشان را از دست دادند و موتورشان واژگون شد.

در ادامه تحقیقات، گوشی آیفون شاکی از جیب سارقی که جانش را از دست داده بود کشف شد. به دستور بازپرس جسد جوان 25ساله به پزشکی قانونی انتقال یافت. از سوی دیگر همدست وی که در این حادثه مصدوم شده بود تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: من و دوستم مشکل مالی نداریم. ما روز حادثه تصمیم گرفتیم در خیابان چرخی بزنیم و صرفا برای تجربه هیجان یک گوشی آیفون سرقت کردیم.

وی ادامه داد: در حال پرسه زدن در خیابان بودیم که چشممان افتاد به زنی جوان. او پشت فرمان ماشین جک بود و درحالی‌که شیشه‌ها پایین بود با موبایلش صحبت می‌کرد. من که راکب بودم به ماشین جک زن جوان نزدیک شدم و دوستم در یک چشم به‌هم زدن گوشی را قاپید. سپس هر دو فرار کردیم اما چون بار اولمان بود، هول و دستپاچه شده بودیم. وحشتزده تصمیم به فرار از مخمصه داشتیم اما از بخت بد ما، شاکی به تعقیبمان پرداخت و عمدا با ماشین به موتور ما کوبید که موجب شد تعادلمان را از دست بدهیم و زمین بخوریم. در این حادثه، دوستم جان باخت و هنوز من در شوک این حادثه هستم.

این سارق تازه کار در حالی چنین ادعایی مطرح کرده که شاکی می‌گوید، ‌به هیچ عنوان با موتور سارقان برخورد نکرده و آنها هنگام فرار تعادل‌شان را از دست داده‌اند. در این شرایط، قاضی پرونده دستور داده تا کارشناسان تصادف، بررسی‌های لازم را انجام دهند و اعلام کنند که آیا تصادف عمدی بوده یا نه.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر