زمان مطالعه: 1 دقیقه

پاکبان یاسوجی دانش آموز ۱۳ ساله را از کانال آب نجات داد

پاکبان یاسوجی موجب نجات جان دانش آموزی که به داخل کانال آب سقوط کرده بود، شد.
28 بهمن 1402
شناسه : 103967
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/103967
101+
بالا
پاکبان یاسوجی موجب نجات جان دانش آموزی که به داخل کانال آب سقوط کرده بود، شد.

حادثه 24 - پاکبان یاسوجی موجب نجات جان دانش آموزی که به داخل کانال آب سقوط کرده بود، شد.

محمدامین نیکویی نژاد، سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد در این زمینه گفت: ساعت ۷ و ۴۰ دقیقه صبح امروز شنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ طی تماس با مرکز پیام اورژانس این مورد در منطقه جلوی اداره ارشاد استان و شورای شهر یاسوج به ما گزارش شد که بلافاصله نیروهای اورژانس در محل حاضر شده و نسبت به انتقال این دانش آموز ۱۳ ساله مدرسه فرهنگیان یاسوج به بیمارستان شهید جلیل یاسوج اقدام کردند.

 وی افزود: طبق گفته یک پاکبان شهرداری که در حال پاک کردن و رفع مسدودی جدول آب بوده، متوجه این دانش آموز در جدول شده و او را نجات داد و سپس با اورژانس تماس گرفتند که نیروهای اورژانس پس از اقدامات اولیه این دانش آموز را به مراکز درمانی انتقال دادند.

به نقل از روابط عمومی اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد، نیکویی نژاد اظهارکرد: حال عمومی این دانش آموز خوب گزارش شده، وی هوشیار است اما دچار آسیب های سطحی شده که جهت چک و بررسی بیشتر، اقدامات لازم در حال انجام است.

گفتنی است که بارندگی ها از پنجشنبه شب در نقاط مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده و تا ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه روز شنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ ادامه داشت، همچنین در دو ایستگاه باران سنجی دولت آباد و فرودگاه یاسوج به ترتیب ۱۹۶.۴ و ۱۵۷.۶ میلی متر بارندگی ثبت شده است.

گفتنی است که با وجود بارش های شدید مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد تعطیلی اعلام نشده بود.

آخرین اخبار «حوادث کهگیلویه و بویراحمد» را در صفحه حوادث کهگیلویه و بویراحمد و حوادث یاسوج حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر