زمان مطالعه: 1 دقیقه

انتقال دومین نوزاد رها شده در پیاده‌روهای تبریز به شیرخوارگاه احسان+ عکس

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی گفت:نوزاد دختر بدون هویت که در یکی از خیابان‌های تبریز رها شده بود در شیرخوارگاه احسان پذیرش شد.
16 بهمن 1402
شناسه : 103469
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/103469
140+
بالا
مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی گفت:نوزاد دختر بدون هویت که در یکی از خیابان‌های تبریز رها شده بود در شیرخوارگاه احسان پذیرش شد.

حادثه 24 - مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی گفت:نوزاد دختر بدون هویت که در یکی از خیابان‌های تبریز رها شده بود در شیرخوارگاه احسان پذیرش شد.

خانم صحاف اظهار کرد: بعد از ظهر روز شنبه نوزادی ۱۰ روزه در پیاده‌رو یکی از خیابان‌های تبریز رها شده بود و طی تماس مردم با اورژانس اجتماعی بهزیستی (۱۲۳) و هماهنگی و دستور قضایی بلافاصله اقدامات لازم در خصوص تحویل نوزاد دختر انجام و تحویل شیرخوارگاه بهزیستی استان آذربایجان شرقی شد.

وی با بیان اینکه نام نفس برای این نوزاد دختر انتخاب شد افزود: نوزاد در شیرخوارگاه بهزیستی پذیرش و بلافاصله آزمایشات اولیه انجام گرفت و اکنون حال عمومی نوزاد نیز خوب است و در صحت و سلامت کامل در شیرخوارگاه احسان به سر می‌برد.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: بر اساس ضوابط بهزیستی ویژه نوزادان رها شده در خیابان نخستین اقدام برای سلامتی کودک انجام شد و مددکاران در شیرخوارگاه احسان شرایط جسمی و سلامتی نوزاد را پیگیری می‌کنند.

وی افزود: این دومین نوزاد رهاشده طی امسال است که به شیرخوارگاه احسان تبریز تحویل داده شد.

آخرین اخبار «حوادث آذربایجان شرقی» را در صفحه حوادث آذربایجان شرقی و حوادث تبریز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر