زمان مطالعه: 2 دقیقه

ماجرای قمه کشی جوان عاشق در خیابان شقایق مشهد چه بود؟

خواستگار معتادی که با مخالفت خانواده دختر مورد علاقه اش روبه رو شده بود در حالی قمه به دست به طرف منزل خانواده دختر حرکت کرد که جنجال وحشتناکی به راه انداخت.
16 بهمن 1402
شناسه : 103460
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/103460
193+
بالا
خواستگار معتادی که با مخالفت خانواده دختر مورد علاقه اش روبه رو شده بود در حالی قمه به دست به طرف منزل خانواده دختر حرکت کرد که جنجال وحشتناکی به راه انداخت.

حادثه 24 - خواستگار معتادی که با مخالفت خانواده دختر مورد علاقه اش روبه رو شده بود در حالی قمه به دست به طرف منزل خانواده دختر حرکت کرد که جنجال وحشتناکی به راه انداخت.

روزگذشته نیروهای کلانتری سپاد مشهد با تماس شهروندان مبنی بر عربده کشی و جنجال آفرینی یکی از اراذل و اوباش قمه کش ،بی درنگ عازم خیابان شقایق شدند و جوان 18ساله ای را دستگیر کردند که بررسی های مقدماتی نشان می داد وی از مجرمان سابقه دار است.

درهمین حال دختر 19ساله ای که از جوان مذکور شکایت کرده بود، به بیان چگونگی این حادثه جنجالی پرداخت و به عوامل انتظامی گفت: دو سال قبل در مسیر مدرسه با «م»آشنا شدم ولی بعد از مدتی فهمیدم که او از تالمات روحی و روانی رنج می برد به همین دلیل تصمیم به قطع ارتباط با وی گرفتم ولی او به ادامه این ارتباط اصرار داشت و تهدیدم می کرد که ماجرای دوستی خیابانی را برای خانواده ام بازگو می کند.

به همین دلیل از او خواستم به خواستگاری ام بیاید تا با یکدیگر ازدواج کنیم؛ چراکه می دانستم با مخالفت خانواده ام روبه رو می شود و با همین بهانه می توانم به این ارتباط پنهانی پایان دهم! ولی او بعد از شنیدن پاسخ منفی خانواده ام ،برای من ایجاد مزاحمت می کرد تا این که با حالت مستی به در منزلمان آمد و با عربده کشی و فحاشی به تخریب در حیاط و خودرو پرداخت.

او همچنین با همسایگان مان درگیر شد و با قمه به طرف آن ها هجوم برد که اهالی محل با پلیس 110 تماس گرفتند و ...گزارش اختصاصی روزنامه خراسان حاکی است خواستگار جنجال آفرین نیز که با دستور سرهنگ جواد یعقوبی (رئیس کلانتری سپاد مشهد) مورد بازجویی‌های فنی قرار گرفته بود، در این باره گفت: من قبول دارم شب گذشته به همراه دو تن از دوستانم و دختر مورد علاقه ام در پارک بودیم که درگیری و مشاجره لفظی بین من وآن دختر به خاطر خانواده اش شروع شد، من هم که بسیار عصبانی بودم به در منزل آن ها رفتم تا خودنمایی کنم؛ چراکه خانواده اش به خواستگاری من پاسخ منفی داده بودند. این متهم که مدعی است به مواد مخدر سنتی (شیره وتریاک) اعتیاد دارد با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

آخرین اخبار «حوادث خراسان رضوی» را در صفحه حوادث خراسان رضوی و حوادث مشهد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر