زمان مطالعه: 1 دقیقه

نجات گروگان پس از ۵۷ روز از چنگال گروگانگیران در اشکذر

سردار بهدانی فرد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اشکذر، فرد ربوده شده پس از ۵۷ روز از چنگال گروگانگیران آزاد شد.
11 بهمن 1402
شناسه : 103294
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/103294
99+
بالا
سردار بهدانی فرد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اشکذر، فرد ربوده شده پس از ۵۷ روز از چنگال گروگانگیران آزاد شد.

حادثه 24 - سردار بهدانی فرد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اشکذر، فرد ربوده شده پس از ۵۷ روز از چنگال گروگانگیران آزاد شد.

سردار بهدانی فرد  فرمانده انتظامی استان یزد گفت: در پی مراجعه و اعلام شکایت خانواده‌ای در شهرستان اشکذر مبنی بر اینکه یکی از اعضای آن خانواده از منزل خارج شده و تاکنون بازنگشته، بلافاصله پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: با بررسی‌های اولیه صورت گرفته مشخص شد این فرد به علت اختلافات شخصی توسط افرادی ربوده و به استان‌های شرقی کشور انتقال داده شده است.

فرمانده انتظامی استان یزد ضمن اشاره به تلاش همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اشکذر و انجام تحقیقات فنی و تخصصی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی اظهار داشت: با اقدامات انجام شده، فرد گروگان پس از ۵۷ روز آزاد و صحیح و سالم به آغوش خانواده خود بازگشت.

سردار بهدانی فرد یادآور شد: تلاش شبانه روزی و بی وقفه ماموران پلیس آگاهی و همچنین حمایت دستگاه قضا به ویژه دادستان شهرستان اشکذر باعث به نتیجه رسیدن پرونده و بازگشت این شهروند به دامان خانواده شد قدردانی مردم را در پی داشت.

 آخرین اخبار «حوادث یزد» را در صفحه حوادث یزد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر