زمان مطالعه: 1 دقیقه

درگیری مسلحانه با پلیس با سارق سابقه‌دار در لرستان

فرمانده انتظامی لرستان از زمین‌گیر شدن یک شرور و سارقِ مسلحِ سابقه‌دار طیِ درگیری مسلحانه با پلیس در شهرستان بروجرد خبر داد.
11 بهمن 1402
شناسه : 103281
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/103281
90+
بالا
فرمانده انتظامی لرستان از زمین‌گیر شدن یک شرور و سارقِ مسلحِ سابقه‌دار طیِ درگیری مسلحانه با پلیس در شهرستان بروجرد خبر داد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی لرستان از زمین‌گیر شدن یک شرور و سارقِ مسلحِ سابقه‌دار طیِ درگیری مسلحانه با پلیس در شهرستان بروجرد خبر داد.

سردار یحیی الهی در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره سرقت در یکی از محله‌های شهرستان بروجرد توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵، بلافاصله عوامل انتظامی در محل حاضر شدند.

 وی افزود: سارقان به محض رویت پلیس، ضمن تیراندازی به سمت حافظان امنیت ، اقدام به فرار می نمایند که پس از تعقیب و گریز توسط مأموران خودرو از ناحیه لاستیک مورد هدف قرار گرفته و متوقف می‌شود.

فرمانده انتظامی استان لرستان بیان کرد: در ادامه اشرار و سارقان مسلح اقدام به تداومِ تیراندازی به سمت عوامل انتظامی نموده که یک نفر از آنها به هلاکت می‌رسد.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های تکمیلی مشخص شد پلاک خودرو توقیف شده جعلی بوده و در بازرسی یک قبضه سلاح کمری به همراه ۲۲عدد فشنگ، ۲ دستگاه بی سیم، تعداد ۲ کلاه جهت پوشاندن صورت، دستکش و دیلم و سایر اقلام مورد نیاز برای سرقت کشف شده است.

سردار الهی با بیان اینکه شرور و سارقِ مسلحِ به هلاکت رسیده دارای سوابقِ متعددی از جمله سرقتِ مسلحانه، سرقت‌هایِ متعددِ منزل، سرقت به عنف و حمل و نگهداری مواد مخدر بوده است، گفت: خودرو مورد استفاده سارقان جهت بررسی به مقر انتظامی ارجاع داده شد.

آخرین اخبار «حوادث لرستان» را در صفحه حوادث لرستان و حوادث خرم آباد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر