زمان مطالعه: 1 دقیقه

قتل یک نفر و رها کردن جسد در رودخانه قلعه حاتم/ تیم غواصی در جستجوی جنازه

معاون عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد گفت: اعترافات یک قاتل تیم غواصی سازمان آتش‌نشانی را به آب زد.
10 بهمن 1402
شناسه : 103248
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/103248
159+
بالا
معاون عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد گفت: اعترافات یک قاتل تیم غواصی سازمان آتش‌نشانی را به آب زد.

حادثه 24 - معاون عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد گفت: اعترافات یک قاتل تیم غواصی سازمان آتش‌نشانی را به آب زد.

نادر موسیوند امروز دهم بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با عنایت به اخبار واصله از نیروی انتظامی، مبنی بر اعتراف یک قاتل در خصوص قتل یک نفر و رها کردن وی در رودخانه قلعه حاتم، تیم غواصی به فرماندهی آتش پاد غفاری مدیر سازمان آتش‌نشانی به محل اعزام شد.

 وی تصریح کرد: حادثه فوق حدود ۴۰ روز پیش به وقوع پیوسته که غواصان بعد از کسب اطلاعات تکمیلی از ساعت ١٢ ظهر امروز برای پیدا نمودن جسد مقتول در رودخانه قلعه حاتم وارد عمل شدند.

معاون عملیاتی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بروجرد خاطرنشان کرد: با عنایت به اینکه برخی از نقاط رودخانه عمق بالایی دارد، غواصان زمان بیشتری را برای جستجو باید صرف کنند، که امیدواریم به نتیجه برسد.

موسیوند اضافه کرد: این عملیات با نظارت مستقیم مدیرعامل سازمان در حال انجام است.

آخرین اخبار «حوادث لرستان» را در صفحه حوادث لرستان و حوادث خرم آباد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر