زمان مطالعه: 3 دقیقه

تجاوز مرد رمال به زنان و دختران با شیوه بیهوشی/ این مرد شیطان‌صفت را شناسایی کنید

فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری مردی خبر داد که با ترفند رمالی زنان و دختران جوان را بیهوش کرده و مورد آزار و سرقت قرار می‌داد.
04 بهمن 1402
شناسه : 103023
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/103023
153+
بالا
فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری مردی خبر داد که با ترفند رمالی زنان و دختران جوان را بیهوش کرده و مورد آزار و سرقت قرار می‌داد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری مردی خبر داد که با ترفند رمالی زنان و دختران جوان را بیهوش کرده و مورد آزار و سرقت قرار می‌داد.

سرهنگ محمدقاسم طرهانی فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیر رمال فریبکاری خبر داد که با بی‌هوش کردن طعمه‌هایش اقدام به سرقت و آزار و اذیت زنان می‌کرد.

سرهنگ طرهانی در این خصوص گفت: اوایل آذرماه سال جاری بررسی موضوع پرونده‌ای مبنی بر سرقت به شیوه بیهوشی از زن جوان توسط یک مرد رمال در اختیار تیمی از ماموران سازمان اطلاعات این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه نشان از این داشت که مرد ۴۵ ساله با جلب اعتماد طعمه‌اش به بهانه رمالی برای بخت‌گشایی و رفع مشکلات، در منزل شاکی حاضر شده و مدعی بوده که برای رمالی در زمانی که وی حاضر می‌شود، فردی در منزل حاضر نباشد.

سرهنگ طرهانی ادامه داد: متهم پس از حضور در خانه و اطمینان از تنها بودن زنان جوان، با دادن یک نوشیدنی که مدعی بوده این نوشیدنی را جادو کرده است، زنان جوان را بیهوش و بلافاصله با سرقت اموال باارزش از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار داشت: در بررسی‌های اولیه اطلاعاتی از این مرد به دست نیامد تا اینکه با روش‌های کشف جرم و تجمیع پرونده‌های مشابه مشخص شد متهم به دفعات مرتکب سرقت به همین شیوه شده و تعدادی از زنان جوان را نیز مورد آزار و اذیت قرار داده است.

این مقام انتظامی گفت: با به دست آمدن این سرنخ‌ها تحقیقات پلیسی تکمیل و ماموران موفق شدند با انجام چندین عملیات پلیسی هویت و مخفیگاه متهم را در شهرستان ری شناسایی کنند و پس از هماهنگی‌های قضائی، این شیاد در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

سرهنگ طرهانی ادامه داد: متهم در همان ابتدا به سرقت و آزار و اذیت زنان در نقش یک رمال اعتراف کرده است و با دستور قضائی انتشار تصویر بدون پوشش متهم برای شناسایی سایر مال‌باختگان در دستور کار قرار دارد.

وی از شهروندان خواست: در صورتی که بدین شیوه در دام سرقت یا آزار و اذیت و دیگر جرایم احتمالی این مرد فریبکار قرار گرفته باشند، متهم را شناسایی کنند و برای تشکیل پرونده و پیگیری شکایتشان به پلیس اطلاعات شهرستان ری واقع در خیابان فدائیان اسلام جنوب نرسیده به میدان حرم حضرت عبدالعظیم(ع) مراجعه کنند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر