زمان مطالعه: 4 دقیقه

کتک زدن مرگبار یک معتاد در کمپ ترک اعتیاد

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل ضرب و شتم منجر به مرگ یک معتاد در کمپ ترک اعتیاد خبر داد.
03 بهمن 1402
شناسه : 102988
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/102988
265+
بالا
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل ضرب و شتم منجر به مرگ یک معتاد در کمپ ترک اعتیاد خبر داد.

حادثه 24 - رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل ضرب و شتم منجر به مرگ یک معتاد در کمپ ترک اعتیاد خبر داد.

سردار علی ولی‌پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ چندی پیش وقوع مرگی مشکوک در یکی از بیمارستان‌های شهر تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد و درپی آن ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ به محل اعزام شده و بررسی موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور عوامل اداره دهم پلیس آگاهی در محل بیمارستان گفت:‌ در جریان تحقیقات اولیه کارآگاهان در بیمارستان و پس از آن در پزشکی قانونی مشخص شد که متوفی به مصرف مواد مخدر اعتیاد داشته و با اصابت جسم سخت مصدوم شده است. همچنین نتایج بررسی‌ها نشان داد که این فرد ۴۵ ساله توسط عوامل یک کمپ ترک اعتیاد واقع در حومه شرقی تهران به بیمارستانی در شهر تهران منتقل شده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: در جریان تحقیقات انجام شده از برادر متوفی نیز این فرد در مقر پلیس آگاهی حاضر شد و به کارآگاهان گفت که برادرش در کمپ ترک اعتیاد حضور داشته و پس از گذشت چند ماه، عوامل کمپ ترک اعتیاد با او تماس گرفته و گفته‌اند که او به علت بیماری قلبی به بیمارستان منتقل و در آنجا فوت کرده است. کارآگاهان در ادامه بررسی‌های پلیسی با دعوت از مسئولان کمپ با این ادعا مواجه شدند که متوفی چهار روز قبل از فوت، توسط فرد ناشناسی  با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت به صورت دست و پا بسته به کمپ برای ترک اعتیاد منتقل شده است و مسئولان کمپ مدعی بودند که هنگام انتقال متوفی به کمپ آثار جراحت و ضرب و جرح  بر روی بدن وی  مشهود بوده است.

ولی‌پور گودرزی با بیان اینکه کارآگاهان اقدام به شناسایی موتورسوار کردند، گفت: در جریان تحقیقات کارآگاهان مشخص شد که متوفی قبل از حضور در کمپ تلفن همراه فرد موتورسوار را سرقت کرده است و موتورسوار ضمن به دام انداختن سارق، وی را به صورت دست و پا بسته به کمپ ترک اعتیاد منتقل کرده است، اما موتورسوار منکر هر گونه ضرب و جرح این فرد شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد:‌ در راستای کشف حقیقت، کارآگاهان هفت تن از مسئولان کمپ ترک اعتیاد را به طور جداگانه تحت پی‌جوئی‌های انتظامی قرار دادند  و بدین ترتیب کارآگاهان متوجه شدند که مقتول در مدت چهار روزی که در کمپ ترک اعتیاد حضور داشته ناسازگاری و بی نظمی داشته و به همین دلیل از سوی یکی از مسئولان کمپ مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به دستگیری ضارب متوفی تصریح کرد: این فرد تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن معترف شد که مقتول همواره در کمپ اقدام به ایجاد خرابکاری و مزاحمت برای سایر افراد کرده و به تذکر  مسئولان کمپ نیز بی‌اعتنایی داشت. سرانجام به دلیل همین بی‌اعتنایی او را مورد ضرب و جرح قرار داده و پس از آن متوفی از حال رفته و او را به بیمارستان منتقل کرده‌اند که پس از آن متوجه شده که فوت کرده است.

ولی‌پور گودرزی با بیان اینکه فرد ضارب و فردی که مقتول را به کمپ ترک اعتیاد انتقال داده بود، هر دو دستگیر شده و برایشان پرونده‌های جداگانه تشکیل شد، گفت: این دو نفر به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده نیز درحال انجام است.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر