زمان مطالعه: 1 دقیقه

ادمین صفحه اینستاگرامی پرتقال ۷ دستگیر شد/ دختر بلاگر فالورهایش را معتاد می کرد

فرمانده انتظامی مرودشت از شناسایی و دستگیری ادمین صفحه اینستاگرامی تحت عنوان پرتقال ۷ در این شهرستان خبر داد.
30 دی 1402
شناسه : 102846
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/102846
224+
بالا
فرمانده انتظامی مرودشت از شناسایی و دستگیری ادمین صفحه اینستاگرامی تحت عنوان پرتقال ۷ در این شهرستان خبر داد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی مرودشت از شناسایی و دستگیری ادمین صفحه اینستاگرامی تحت عنوان پرتقال ۷ در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فرشید زینلی فرمانده انتظامی مرودشت اظهار کرد: به دنبال رصد مستمر فضای مجازی، کارشناسان پلیس فتا عامل ترغیب کاربران به مصرف مواد مخدر با صفحه‌ای با بیش از ۲۲ هزار دنبال کننده در اینستاگرام مشاهده کردند و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: کارشناسان پلیس فتا در بررسی‌های تخصصی مطلع شدند که صاحب پیج با اسم پرتقال ۷ با متد‌های خاصی نظیر پسر مرودشتی و مصرف مواد مخدر اقدام به تحریک و ترغیب کاربران در فضای مجازی می‌کند.

فرمانده انتظامی مرودشت ادامه داد: ادمین این صفحه که دختر جوان ۲۱ ساله بود شناسایی و با دستور مرجع قضایی دستگیر شد و ضمن اقرار به جرم ارتکابی، اعلام کرد جهت کسب درآمد به عنوان بلاگر اقدام به ترویج این موارد می‌کردم.

سرهنگ زینلی با بیان اینکه این صفحه مسدود و متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد، هشدار داد: شناسایی و رصد تحرکات مجرمانه این افراد در فضای مجازی در دستور کار پلیس فتا قرار دارد و جوانان نیز باید هوشیار باشند از طریق این صفحات اطلاعات شخصی خود را افشا نکنند.

آخرین اخبار «حوادث فارس» را در صفحه حوادث فارس و حوادث شیراز حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر