زمان مطالعه: 2 دقیقه

جزئیات شکنجه آوا قهرمانی دختر 4 ساله ارومیه ای / نامادری سنگدل صحنه قتل را بازسازی کرد

نامادری آوا، دختر 4 ساله ارومیه ای که با کتک زدن وی باعث مرگ کودک شده بود صحنه ضرب و شتم و قتل را بازسازی کرد.
18 دی 1402
شناسه : 102351
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/102351
2513+
بالا
نامادری آوا، دختر 4 ساله ارومیه ای که با کتک زدن وی باعث مرگ کودک شده بود صحنه ضرب و شتم و قتل را بازسازی کرد.

حادثه 24 - نامادری دختر 4 ساله که با کتک زدن وی باعث مرگ کودک شده بود صحنه ضرب و شتم و قتل را بازسازی کرد.

بنا بر اعلام دادسرای عمومی و انقلاب ارومیه،  پس از بازسازی صحنه  قتل آوا کیفرخواست نامادری سنگدل نیز در روزهای آتی صادر می‌شود.

در ماجرای ضرب و جرح عمدی منجر به فوت کودک چهار ساله توسط نامادری سنگدل در ارومیه تحقیقات این پرونده در مسیر تکمیل شدن است.

تمامی جوانب این پرونده از جمله اخذ نظریه پزشکی قانونی، گواهی حصر وراثت، تکمیل پرونده شخصیت متهم، اخذ نظریه روانپزشک، اخذ آخرین دفاع و بازسازی صحنه قتل انجام شد.

در فرایند تکمیل این پرونده، دادستان عمومی و انقلاب مرکز آذربایجان‌غربی، بازپرس ویژه قتل، مأمورین دایره جرایم جنایی پلیس آگاهی استان عصر شنبه در منزل پدری آوا حضور یافته و پرونده آماده صدور کیفرخواست و ارسال به دادگاه شد.

حسین مجیدی دادستان مرکز استان آذربایجان‌غربی با تأکید بر اینکه به جرم متهم طبق قانون رسیدگی می‌شود، افزود: همه در برابر قانون مساوی هستند و نباید حق مظلوم ضایع شود و در این پرونده نیز با بازسازی صحنه مراحل رسیدگی پرونده در حال تکمیل شدن است.

وی با اشاره به وظیفه رسانه‌ها در این پرونده اظهار کرد: رسانه‌های جمعی با ارتقای آگاهی‌های حقوقی و اجتماعی شهروندان سعی نمایند در راستای تقویت مهارت‌های زندگی زوجین گام برداشته و از فروپاشی خانواده‌ها ممانعت کنند تا شاهد پیامدهای اینچنینی ناشی از طلاق و خشونت‌های روانی و فیزیکی توسط نامادری یا ناپدری نباشیم.

 آوا دختر چهارساله ارومیه‌ای چند روز قبل با ضرب و شتم نامادری خود پس از بستری شدن در بیمارستان فوت کرد. پدر آوا که خواهان قصاص همسرش است، گفته بود بعد از طلاق همسر اولش او دو فرزند 8 و 4 ساله‌اش را رها کرد و رفت.

وی نیز به ناچار با زن دیگری ازدواج کرد که خودش از ازدواج اولش دو فرزند داشت و بچه‌هایش با پدرشان زندگی می کردند، اما این زن با آزار پسر و دختر همسرش سرانجام آوا را به قتل رساند.

آخرین اخبار «حوادث آذربایجان غربی» را در صفحه حوادث آذربایجان غربی و حوادث ارومیه حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر