زمان مطالعه: 2 دقیقه

تجاوز همزمان 2 پسر شیطان صفت به دختری در تهران/ آنها با گرفتن فیلم سیاه دختر جوان را تهدید می کردند

حکم اعدام دو پسر جوان که با ربودن دختری، ‌وی را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، شکسته و تبدیل به حبس شد.
16 دی 1402
شناسه : 102296
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/102296
408+
بالا
حکم اعدام دو پسر جوان که با ربودن دختری، ‌وی را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، شکسته و تبدیل به حبس شد.

حادثه 24 - حکم اعدام دو پسر جوان که با ربودن دختری، ‌وی را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، شکسته و تبدیل به حبس شد.

عصر اول اردیبهشت سال ۹۷، دختری به اداره پلیس رفت و گفت در دام آدم ربایان متجاوز گرفتار شده است.

وی توضیح داد: از محل کارم در یکی از خیابان های شرق تهران خارج شدم و می خواستم سوار ماشین شوم تا به خانه بروم که یک خودروی پراید بوق زد و من با تصور اینکه راننده آن مسافرکش است سوار شدم. علاوه بر راننده، پسرجوان دیگری هم در صندلی جلوی ماشین نشسته بود که من تصور کردم مسافر است. اما راننده در بین راه تغییر مسیر داد و من وقتی اعتراض کردم ناگهان راننده و همدستش با چاقو مرا تهدید کردند.

وی ادامه داد: آن دو نفر با تهدید مرا به ساختمانی انتقال دادند و به من تجاوز کردند. حتی یکی از آنها اقدام به تهیه فیلم سیاه کرد و گفت اگر شکایت کنم فیلم را در فضای مجازی منتشر کرده و آبرویم را می برد.

با این شکایت، پرونده ای تشکیل شد و با توجه به سرنخ های به دست آمده از پلاک ماشین متهمان گرفته تا تصاویر آنها، دو مجرم شناسایی و دستگیر شدند.

آنها سعید و حمید نام داشتند که پرونده شان پس از صدور کیفرخواست به شعبه هفتم دادگاه کیفری فرستاده شد. متهمان در جلسه دادگاه با اظهار پشیمانی به جرم خود اقرار کردند اما مدعی شدند که هیچ اجبار و تهدیدی در کار نبوده است. قضات دادگاه دو متهم را به شلاق، حبس و اعدام محکوم کردند. از سوی دیگر یکی از متهمان به جرم تهیه فیلم سیاه در دادگاه انقلاب محاکمه و به شش سال حبس محکوم شد.

آنها به این رای اعتراض کردند و پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد. قضات دیوان، حکم را نقض کرده و پس از محاکمه مجدد حکم اعدام آنها شکسته و به زندان و شلاق تبدیل شد. حکم متهم دیگر از لحاظ تهیه فیلم سیاه نیز تایید شد که این پرونده پس از قطعی شدن رای به شعبه دوم اجرای احکام دادسرای جنایی تهران فرستاده شده است.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر