زمان مطالعه: 1 دقیقه

صدور حکم اعدام برای 2 هزار دلفانی؟ شما باور می کنید؟

روزهای گذشته فیلمی از ابراهیمی، نماینده سلسله و دلفان در مجلس منتشر شد که می‌گوید که هزار تا دو هزار دلفانی به‌دلیل فروش موادمخدر در صف اعدام هستند.
30 آذر 1402
شناسه : 101650
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/101650
152+
بالا
روزهای گذشته فیلمی از ابراهیمی، نماینده سلسله و دلفان در مجلس منتشر شد که می‌گوید که هزار تا دو هزار دلفانی به‌دلیل فروش موادمخدر در صف اعدام هستند.

حادثه 24 - روزهای گذشته فیلمی از ابراهیمی، نماینده سلسله و دلفان در مجلس منتشر شد که می‌گوید که هزار تا دو هزار دلفانی به‌دلیل فروش موادمخدر در صف اعدام هستند.

آزادپور، دادستان شهرستان دلفان ضمن تکذیب آمار اعلامی توسط نماینده دلفان می‌گوید: کل پرونده‌های اجرای احکام شهرستان دلفان ۴۰۰ فقره است. آمار ارائه شده در این فیلم حتی قابل تصور هم نیست.

یحیی ابراهیمی یک دوره سابقه نمایندگی مردم سلسله و دلفان در مجلس را دارد و برای انتخابات پیش‌رو نیز ثبت‌نام کرده است.

دادگستری استان لرستان هم اعلام کرد: در پی اظهارات یکی‌از نمایندگان استان لرستان در مجلس در رابطه با تعداد بالای احکام اعدام صادرشده برای محکومان پرونده‌های مواد مخدر در شهرستان دلفان، اعلام می‌شود که این موضوع به‌صورت دقیق و سریع از طریق دادستان شهرستان دلفان و دادستان مرکز استان پیگیری شد و مشخص شد آمار اعلامی از سوی این نماینده مجلس نه‌تنها به هیچ‌وجه صحت ندارد بلکه حتی نزدیک به‌واقع هم نیست.

نکته مهم اینکه چنین آماری نه‌تنها در شهرستان دلفان بلکه در سطح استان نیز وجود ندارد و مشخص نیست نماینده محترم مذکور چگونه و از چه‌ طریقی چنین اطلاعات و آمارهای غیر واقعی را دریافت و بیان کرده است.

آخرین اخبار «حوادث لرستان» را در صفحه حوادث لرستان و حوادث خرم آباد حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر