زمان مطالعه: 1 دقیقه

نجات نوجوان بمی از دخمه آدم ربایان در سیستان و بلوچستان

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم(استان کرمان): در تحقیقات انجام شده اولیه از سوی کارگاهان زبده پلیس، هویت آدم ربایان مشخص و سه نفر از عوامل دخیل در ربایش پسربچه ۱۴ساله بمی شناسایی و دستگیر شدند.
29 آذر 1402
شناسه : 101634
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/101634
144+
بالا
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم(استان کرمان): در تحقیقات انجام شده اولیه از سوی کارگاهان زبده پلیس، هویت آدم ربایان مشخص و سه نفر از عوامل دخیل در ربایش پسربچه ۱۴ساله بمی شناسایی و دستگیر شدند.

حادثه 24 - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم(استان کرمان): در تحقیقات انجام شده اولیه از سوی کارگاهان زبده پلیس، هویت آدم ربایان مشخص و سه نفر از عوامل دخیل در ربایش پسربچه ۱۴ساله بمی شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم(استان کرمان) از رهایی یک نوجوان ۱۴ ساله از چنگال آدم‌ربایان پس از گذشت پنج روز خبر داد و گفت: شامگاه امشب کودک ربوده شده به آغوش گرم خانواده بازگشت.

 بهنام جعفری زاده در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: پس از کسب گزارشی در روز شنبه این هفته مبنی بر یک فقره آدم ربایی مسلحانه در شهرستان بم که با تیراندازی همراه بود، بلافاصله با توجه به اهمیت این اقدام ضد امنیتی، رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی و نیروهای انتظامی،امنیتی و اطلاعاتی قرار گرفت.

این مقام قضایی اعلام کرد: در تحقیقات انجام شده اولیه از سوی کارگاهان زبده پلیس، هویت آدم ربایان مشخص و سه نفر از عوامل دخیل در ربایش پسربچه ۱۴ساله بمی شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان بم گفت: پس از انجام اقدامات فنی مشخص شد آدم ربایان این نوجوان را به استان سیستان و بلوچستان و شهرهای مرزی منتقل کرده و قصد خروج از کشور را دارند که خوشبختانه با ورود دستگاه قضایی و پلیس و انجام اقدامات مناسب این پسربچه از جنگال آدم ربایان نجات یافت.

جعفری زاده در پایان از تلاش های قاضی پرونده، نیروهای انتظامی، امنیتی و اطلاعاتی و همچنین همکاری های سران طوایف و ریش سفیدان محلی که برای آزادی این نوجوان تلاش کردند تشکر و قدردانی کرد.

آخرین اخبار «حوادث کرمان» را در صفحه حوادث کرمان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر