زمان مطالعه: 2 دقیقه

مدارس البرز فردا تعطیل است؟ آخرین خبر درباره مدارس کرج در چهارشنبه و پنجشنبه

آلودگی هوا به استان البرز و کرج نیز رسیده است. اما در این شرایط آیا مدارس کرج و استان البرز فردا (چهارشنبه و پنجشتبه) تعطیل است؟
28 آذر 1402
شناسه : 101570
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/101570
176+
بالا
آلودگی هوا به استان البرز و کرج نیز رسیده است. اما در این شرایط آیا مدارس کرج و استان البرز فردا (چهارشنبه و پنجشتبه) تعطیل است؟

حادثه 24 - آلودگی هوا به استان البرز و کرج نیز رسیده است. اما در این شرایط آیا مدارس کرج و استان البرز فردا (چهارشنبه و پنجشتبه) تعطیل است؟

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز گفت: با توجه به روند افزایشی غلظت آلاینده ها، آموزش در تمام مقاطع تحصیلی این استان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۹ و ۳۰ آذرماه بصورت غیرحضوری خواهد بود.

احمد افضلی با بیان این مطلب در جلسه فوق العاده کمیته اضطرار آلودگی هوای استان البرز اظهار کرد: هوای البرز همچنان در وضعیت ناسالم قرار داشته و کیفیت هوا نامطلوب است.

وی افزود: بر این اساس آموزش در تمام مقاطع تحصیلی البرز طی این ۲ روز به جز شهرستان طالقان و بخش آسارا غیرحضوری می باشد.

افضلی خاطرنشان کرد: آموزش در مدارس استثتایی استان البرز نیز بصورت غیرحضوری خواهد بود.

موافقت مدیران دستگاه های اجرایی استان البرز با مرخصی کارکنان دارای اولویت شامل؛ افراد دارای بیماری‌های قلبی، تنفسی، خانم‌های باردار و مادرانی که فرزند زیر هفت سال دارند، جلوگیری از تردد کلیه وسایل نقلیه موتوری دارای پلاک شخصی، عمومی و دولتی فاقد برچسب معاینه فنی معتبر در سطح شهر توسط عوامل راهنمایی و رانندگی، جلوگیری از انجام تمام فعالیت های عمرانی که موجب تشدید آلودگی هوا می شود، استقرار و آماده باش پایگاه های سیار اورژانس و هلال احمر با جانمایی مناطق آلوده تر و پرتردد به منظور کاهش زمان دسترسی به پایگاه ها، هماهنگی برای تعطیلی موقت واحدهای صنعتی، کارخانه ها و مراکز موثر در تشدید آلودگی هوا، تطبیق ساعات کار حمل و نقل همگانی با ساعات کار اداری و مراکز آموزشی تعیین شده توسط کارگروه شرایط ویژه آلودگی هوا و همچنین هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان برای اطلاع رسانی به منظور عدم فعالیت های ورزشی در محیط های باز از دیگر مصوبات این جلسه امروز کمیته اضطرار آلودگی هوای استان البرز بود.

آخرین اخبار اجتماعی را در صفحه اخبار اجتماعی حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر