زمان مطالعه: 2 دقیقه

دستگیری سرکلانتر قلابی و مامورش در محله غیاثی

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو مامور قلابی در محله غیاثی خبر داد.
15 آذر 1402
شناسه : 100964
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/100964
137+
بالا
سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو مامور قلابی در محله غیاثی خبر داد.

حادثه 24 - سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری دو مامور قلابی در محله غیاثی خبر داد.

سرهنگ رسول بهرامی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال مراجعه تعدادی از شهروندان به کلانتری ۱۱۴ غیاثی و اعلام اخاذی از آنان از سوی دو مرد جوان با عنوان مامور، رسیدگی به موضوع و دستگیری متهمان در دستورکار تیم عملیات کلانتری ۱۱۴ غیاثی قرار گرفت و آنان در نخستین گام، تحقیقات میدانی در خیابان میرهاشمی را که عمده جرائم در آن رخ داده بود، آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران در جریان تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی مشخصات متهمان و ساعات حضور آنان را شناسایی کردند، افزود: تیم مجربی از ماموران به محل مورد نظر مراجعه و درحال گشت‌زنی بودند که یکی از متهمان را با همان مشخصات اعلامی و در حال ارتکاب جرم و اخاذی از شهروندی داخل پارک مشاهده کردند. در همین راستا نیز ماموران سریعا وارد عمل شده و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه مامور قلابی را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

بهرامی با بیان اینکه در بررسی اولیه از متهم کارت شناسایی جعلی و تجهیزات پلیسی کشف و ضبط شد، گفت: متهم به مقر انتظامی منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفت. در جریان بازجویی انجام شده، این فرد مخفیگاه عامل اصلی که خود را سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ معرفی کرده بود، به ماموران اعلام کرد. سپس ماموران با اخذ حکم ورود به منزل از مراجع قضائی وارد مخفیگاه شده و متهم را دستگیر و از مخفیگاه وی تعدادی گاز اشک آور و بیسیم کشف و ضبط کردند.

سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه متهم دوم نیز به مقر انتظامی منتقل شده و تحت بازجویی قرار گرفت، گفت: این فرد نیز به جرائم خود اعتراف کرد. در ادامه نیز برای هر دو متهم پرونده‌ای تشکیل شد و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی ماموران در این خصوص نیز همچنان ادامه دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر