زمان مطالعه: 5 دقیقه

جزئیات تازه از قتل جوان 18 ساله در مشاجره خونین در ساحل خواجه عطا

قاتل 16 و مقتول 18 سال دارد . نوجوان و جوانی در پارک شهید دباغیان بندرعباس پس ازدرگیری لفظی زندگی یکدیگر را نابود کردند.
14 آذر 1402
شناسه : 100937
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/100937
169+
بالا
قاتل 16 و مقتول 18 سال دارد . نوجوان و جوانی در پارک شهید دباغیان بندرعباس پس ازدرگیری لفظی زندگی یکدیگر را نابود کردند.

حادثه 24 -  قاتل 16 و مقتول 18 سال دارد . نوجوان و جوانی در پارک شهید دباغیان بندرعباس پس ازدرگیری لفظی زندگی یکدیگر را نابود کردند.

یک جر و بحث ساده، آتش این حادثه خونین را روشن کرد و به درگیری فیزیکی منجر شد. در جریان این نزاع، قاتل با وارد کردن ضربات چاقو به قفسه سینه و قلب پسر18 ساله از مهلکه گریخت و نوجوان غرق در خون به کام مرگ فرورفت. با تلاش کارگاهان جنایی پلیس آگاهی هرمزگان قاتل افغان کمتر از 72 ساعت در مخفیگاهش به تله قانون افتاد. هفتم همین ماه هم خبری به عنوان  مشاجره خونین در ساحل خواجه عطا  منتشر شد که نوجوان 14 سالگی دیگری در درگیری لفظی با چند نفر ناشناس، جان خود را از دست داد. این دو قتل فقط در فاصله یک روز به خاطر قلداری، عصبانیت و جنون لحظه‌ای  در انظار عمومی اتفاق افتاد.

   هراسی در پارک

شامگاه جمعه گذشته شهروندانی که برای هواخوری به پارک دباغیان رفته بودند شاهد حادثه دردناکی بودند. صدای درگیری و قدرت‌نمایی حال و هوای پارک را تغییر داده و اضطرابی به جان همه حاضران در پارک انداخته بود. مشاجره و درگیری عده‌ای ازنوجوانان و جوانان  که در این بوستان  بودند خبر از یک فاجعه می‌داد و دقایقی بعد تیم جنایی راهی محل شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند. در جریان بررسی‌ها از شاهدان جنایت دریافتند مقتول به همراه دوستان خود در پارک نشسته بودند که قاتل با چند نفر وارد محل شدند و بدون اینکه همدیگر را بشناسند در چند قدمی هم قرار گرفتند و مشاجره لفظی بین آن‌ها رخ داد. این جدال لفظی منجر به درگیری فیزیکی شد و قاتل با سایردوستانش که همگی نیز افغان بودند تماس گرفت و آن‌ها را به محل فراخواند. حدود 15 نفر موتورسوار در میانگین سنی 14 تا 16 ساله  به پارک هجوم آوردند. دو طرف دعوا به جان هم افتادند و با عربده‌کشی موجب ترس و دلهره در شهروندان شدند تا اینکه قاتل با چاقو ضرباتی به قفسه سینه و قلب مقتول وارد کرد...

   دستگیری 10 عامل درگیری

فرمانده انتظامی استان هرمزگان بابیان اینکه این حادثه دردناک در ساعت 22 سوم آذرماه جاری رخ داد و 10عامل قاتل دستگیر شدند  گفت: در پی اعلام درگیری دسته‌جمعی منجر به قتل از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در پارک دباغیان بندرعباس، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت. سردار علی‌اکبر جاویدان افزود : کارآگاهان جرائم جنایی پلیس آگاهی استان با تشکیل اکیپی به محل حادثه  اعزام که در تحقیقات میدانی صورت گرفته مشخص شد تعدادی تبعه خارجی با چند نوجوان و جوانی ایرانی درگیر شده و در این درگیری جوان ایرانی در اثر ضربات چاقو مجروح و ضاربین از محل متواری شد.این مقام انتظامی استان اظهار داشت: با تلاش مأموران دو مظنون تبعه خارجی که سابقه پرسه زنی مداوم و مصرف مواد مخدر در پارک را داشتند دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفتند که با بهره‌گیری از شیوه‌های پلیسی 8 نفر دیگر از متهمان که در درگیری حضور داشتند شناسایی و  دستگیر  شدند .

   اعتراف به قتل

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد : متهمان دستگیرشده در بازجویی‌های فنی به‌عمل‌آمده به شرکت در نزاع دسته‌جمعی و درگیری با مقتول اعتراف کردند که در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه گوشی تلفن همراه آیفون مقتول که در زمان درگیری از وی سرقت شده بود کشف شد .این مقام انتظامی استان بیان داشت: با اقدامات گسترده فنی و اطلاعاتی از بین متهمان قاتل اصلی که با ضربات چاقو اقدام به قتل مقتول کرده بود  شناسایی و در تحقیقات به‌عمل‌آمده صراحتا به جرم خود اعتراف کرد.

آخرین اخبار «حوادث هرمزگان» را در صفحه حوادث هرمزگان و حوادث بندرعباس حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر