زمان مطالعه: 1 دقیقه

واژگونی مرگبار ون حامل زائران بی بی حکیمه گچساران / ۱۴ نفر مصدوم  شدند

سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد از دو کشته و ۱۴ مصدم در پی واژگونی یک دستگاه ون حامل زائران بی بی حکیمه(س) در این استان خبر داد.
11 آذر 1402
شناسه : 100770
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/100770
133+
بالا
سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد از دو کشته و ۱۴ مصدم در پی واژگونی یک دستگاه ون حامل زائران بی بی حکیمه(س) در این استان خبر داد.

حادثه 24 -  سرپرست اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد از دو کشته و ۱۴ مصدم در پی واژگونی یک دستگاه ون حامل زائران بی بی حکیمه(س) در این استان خبر داد.

«امین نیکویی نژاد» از امداد رسانی به مصدومین حادثه واژگونی خودروی ون در محور گچساران _ بی بی حکیمه خبر داد و گفت: حادثه انحراف و به دنبال آن واژگون شدن خودروی ون در محور گچساران_بی بی حکیمه، ۵ کیلومتری بی بی حکیمه در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه امروز ۱۱ آذر ماه سال جاری به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ گچساران اعلام شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله پایگاه های اورژانس ۱۱۵ بی بی حکیمه، باباکلان، دیلم، ۱ و ۳ شهری گچساران و ۳ دستگاه آمبولانس از شرکت نفت به محل حادثه اعزام شدند، افزود: متاسفانه در این حادثه دو تن در دم جان باختند.

نیکوئی نژاد بیان کرد: ۱۲ مصدوم حادثه پس از اقدامات لازم درمانی، توسط آمبولانس های اعزامی به سمت بیمارستان شهید رجائی گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد و ۲ مصدوم به بیمارستان شهرستان دیلم استان بوشهر منتقل شدند.

گفتنی است که خودروی ون حامل زائرانی از استان اصفهان بود که برای زیارت مرقد بی بی حکیمه(خواهر امام رضا ع) به استان کهگیلویه و بویراحمد مشرف شده بودند که در مسیر گچساران - بی بی حکیمه دچار سانحه شد.

آخرین اخبار «حوادث کهگیلویه و بویراحمد» را در صفحه حوادث کهگیلویه و بویراحمد و حوادث یاسوج حادثه 24 بخوانید.

 صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر