زمان مطالعه: 2 دقیقه

کارگردان تئاتر هنرجویان دختران را آزار می داد

پرونده کارگردان جوان تئاتر که با شکایت دو هنرجو به آزارواذیت متهم شده، به‌زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران رسیدگی می‌شود.
06 آذر 1402
شناسه : 100618
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/100618
115+
بالا
پرونده کارگردان جوان تئاتر که با شکایت دو هنرجو به آزارواذیت متهم شده، به‌زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران رسیدگی می‌شود.

 حادثه 24 -  پرونده کارگردان جوان تئاتر که با شکایت دو هنرجو به آزارواذیت متهم شده، به‌زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران رسیدگی می‌شود.

چندی قبل دخترجوانی با مراجعه به پلیس آگاهی تهران نخستین شکایت را علیه کارگردان جوان مطرح کرد. او به ماموران گفت: علاقه زیادی به بازیگری دارم و هدفم این است که روزی سوپراستار شوم. یک روز با مردجوانی آشنا شدم که خود را کارگردان تئاتر معرفی کرد و مدعی بود می‌توانم در آخرین تئاترش ایفای نقش کنم. ارتباط ما از آنجا آغاز شد تا این‌که یک روز به بهانه تمرین مرا به خانه‌اش دعوت کرد. به‌خاطر این‌که به او اعتماد داشتم به خانه‌اش رفتم که در آنجا مرا مورد آزار واذیت قرار داد. بعد از این ماجرا متوجه شدم کارگردان معروفی نیست و کسی در حوزه هنر او را نمی‌شناسد.

پس ازاین شکایت تحقیقات پلیس آغاز شد. درحالی‌که ماموران درحال بررسی ادعای دختر جوان بودند، شکایت دیگری علیه مرد جوان مطرح شد. این بار هم هنرجوی دیگری از او به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد.

این دختر هم درشکایت خود گفت: قرار بود در تئاتری که مرد جوان کارگردان آن بود بازی کنم. او با این بهانه مرا فریب داد و در دامش گرفتار شدم.

به این ترتیب پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد و متهم قرار است به‌زودی دربرابر اتهام آزار دو دختر جوان از خود دفاع کند. این حادثه تلخ درحالی رقم خورده که چندی قبل هم یک مرد با معرفی خود به‌عنوان کارگردان تئاتر دختران دانش‌آموز را مورد آزار واذیت قرار داد. پلیس، دستگاه قضایی و جامعه هنری بارها درباره احتمال گرفتاری افرادعلاقه‌مند به هنردردام کارگردان‌ و‌ بازیگرنماها هشدار داده است؛ مجرمانی که با جلب اعتماد دختران جوان از آنها سوءاستفاده می‌کنند.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر