زمان مطالعه: 1 دقیقه

قتل شبانه در رفسنجان / قاتل دستگیر شد

فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری عاملان نزاع منجر به یک مورد قتل در عملیات ماموران پلیس این شهرستان طی شب گذشته خبر داد.
30 آبان 1402
شناسه : 100524
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/100524
113+
بالا
فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری عاملان نزاع منجر به یک مورد قتل در عملیات ماموران پلیس این شهرستان طی شب گذشته خبر داد.

حادثه 24 -  فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری عاملان نزاع منجر به یک مورد قتل در عملیات ماموران پلیس این شهرستان طی شب گذشته خبر داد.

سرهنگ اکبر نجفی در تشریح این خبر اظهار داشت: حوالی نیمه شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر جان باختن جوانی ۲۰ ساله در بیمارستان به علت اصابت چاقو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بررسی های اولیه مشخص شد این قتل با حضور تعدادی جوان در محفلی واقع در منزلی روستایی به سبب مشاجره ای که در حالت های نامتعارف بین آنان شکل می گیرد، رخ داده به طوری که یکی از افراد حاضر در این محفل به علت ضربه های چاقو دچار مصدومیت شدید شده و در نهایت جان باخته است.

فرمانده انتظامی رفسنجان بیان کرد: با سرعت عمل ماموران انتظامی و ضمن هماهنگی قضایی، افرادی که در این دورهمی مشکل دار و مشکل ساز شرکت داشتند دستگیر و در بررسی های بعدی مشخص شد ۲ نفر از آنان در این قتل دست داشته اند که تحقیقات لازم در دست انجام است.

آخرین اخبار «حوادث کرمان» را در صفحه حوادث کرمان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر