زمان مطالعه: 1 دقیقه

سارق حرفه ای بیمارستانهای تهران به دام افتاد

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای که اقدام به سرقت از بیماران و پرسنل بیمارستان کرده بود، خبرداد.
29 آبان 1402
شناسه : 100501
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/100501
161+
بالا
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای که اقدام به سرقت از بیماران و پرسنل بیمارستان کرده بود، خبرداد.

حادثه 24 -  رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای که اقدام به سرقت از بیماران و پرسنل بیمارستان کرده بود، خبرداد.

سرهنگ علی قاسم‌پور در تشریح جزئیات این خبر گفت: روز ۲۸ آبان ماه و به دنبال وقوع چندین فقره سرقت در یکی از بیمارستان‌های تهران رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستورکار تیمی از ماموران کلانتری ۱۳۴ شهرک غرب قرار گرفت و آنان با توجه به اظهارات شکات و مستندات موجود تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات و پی‌جویی‌های انتظامی مشخصات سارق را مورد شناسایی قرار دادند، گفت:‌ در ادامه نیز هماهنگی با مقام قضایی برای دستگیری این فرد انجام شده  ومجوزهای لازم در این خصوص اخذ شد. همچنین تصاویر متهم نیز به واحدهای گشتی ارائه شد تا در صورت مشاهده این فرد نسبت به بازداشت وی اقدام کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه جستجو برای یافتن متهم ادامه داشت، گفت:‌سرانجام روز گذشته ماموران در حال گشت زنی در داخل بیمارستان بودند که فردی را با همان مشخصات متهم تحت تعقیب مشاهده کردند. در ادامه نیز این فرد که در حال تردد در یکی از بخش های بیمارستان بود مشاهده شد و در عملیاتی از سوی ماموران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

قاسم پور با اشاره به انتقال متهم به کلانتری و انجام  بازجویی از وی اظهارکرد: متهم در جریان بازجویی‌های انجام شده ضمن پذیرش جرم خود به ۱۷ فقره سرعت از کادر درمان و بیماران اعتراف کرد. همچنین در جریان بازرسی از این فرد نیز  اموال سرقتی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال که درهمان روز سرقت شده بود، کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه در حال حاضر پرونده دارای هشت شاکی است، گفت:‌ تلاش برای یافتن دیگر شکات پرونده ادامه دارد. برای متهم نیز پرونده‌ای تشکیل شده و این فرد به همراه شاکیان و پرونده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم در اختیار مراجع قضائی قرار دارد.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر