زمان مطالعه: 1 دقیقه

بازگشت کودک کرمانی ربوده شده پس از ۴۶ روز از افغانستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از بازداشت سه نفر از عاملان آدم‌ربایی کودک ۱۲ساله کرمانی خبر داد و گفت:کودک ربوده شده از افغانستان به ایران منتقل شده است.
27 آبان 1402
شناسه : 100466
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/100466
139+
بالا
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از بازداشت سه نفر از عاملان آدم‌ربایی کودک ۱۲ساله کرمانی خبر داد و گفت:کودک ربوده شده از افغانستان به ایران منتقل شده است.

حادثه 24 -  دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از بازداشت سه نفر از عاملان آدم‌ربایی کودک ۱۲ساله کرمانی خبر داد و گفت:کودک ربوده شده از افغانستان به ایران منتقل شده است.

مهدی بخشی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: پس از کسب گزارشی مبنی بر یک فقره آدم‌ربایی در شهر کرمان بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی و پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد آدم ربایان این کودک را از طریق مرزهای شرقی کشور به داخل کشور افغانستان منتقل کرده‌اند.

بخشی عنوان داشت: بلافاصله با انجام اقدامات منسجم اطلاعاتی اعضای این باند آدم‌ربایی شناسایی و تعدادی از آنها در مرز افغانستان بازداشت شدند و دستورات قضائی لازم جهت دستگیری سایر اعضای این باند صادر شده است.

وی ادامه داد: سرانجام با اقدامات فنی کارآگاهان پلیس آگاهی استان و زحمات جوادی بازپرس ویژه دادسرای عمومی و انقلاب کرمان کودک ربوده شده به داخل کشور منتقل و پس از ۴۶ روز به آغوش گرم خانواده بازگشت.

دادستان کرمان علت و انگیزه آدم‌ربایان را اخاذی و مسائل مالی اعلام کرد و در پایان از زحمات بازپرس ویژه، پرسنل پلیس آگاهی استان خصوصا سرهنگ پورحبیبی، رئیس پلیس آگاهی استان تشکر و قدردانی کرد.

آخرین اخبار «حوادث کرمان» را در صفحه حوادث کرمان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر