زمان مطالعه: 2 دقیقه

عامل آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود دستگیر شد / اولین اعترافات مرد آتش افروز درباره عمدی بودن آتش سوزی

چند روز پس از آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد لنگرود که موجب جانباختن 33 نفر شد پلیس از عمدی بودن این آتش سوزی و دستگیری عامل آتش سوزی خبر داد.
17 آبان 1402
شناسه : 100297
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/100297
211+
بالا
چند روز پس از آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد لنگرود که موجب جانباختن 33 نفر شد پلیس از عمدی بودن این آتش سوزی و دستگیری عامل آتش سوزی خبر داد.

حادثه 24 - چند روز پس از آتش سوزی در کمپ ترک اعتیاد لنگرود که موجب جانباختن 33 نفر شد پلیس از عمدی بودن این آتش سوزی و دستگیری عامل آتش سوزی خبر داد.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه متهم آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد لنگرود دقایقی پیش توسط پلیس دستگیر شد، گفت: متهم در اعترافات خود علت آتش زدن کمپ را اختلافات شخصی با مالک کمپ ترک اعتیاد اعلام کرده است.

سردار عزیز الله ملکی در گفت‌و گو  با خبرنگاران در تشریح این خبر اظهار کرد: با توجه به تاکیدات استاندار و ریاست محترم شورای تامین استان مبنی پیگیری ویژه موضوع آتش سوزی کمپ ترک اعتیاد شهرستان لنگرود، اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی شبانه روزی کارآگاهان آگاهی، ماموران پلیس امنیت عمومی و پشتیبانی فنی سربازان گمنام امام زمان(عج) برای کشف حقیقت انجام شد و سرانجام دقایقی پیش متهم آتش سوزی عمدی کمپ ترک اعتیاد شهرستان لنگرود در حین فرار از استان در شهرستان رودبار دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه متهم در تحقیقات اولیه با توجه به دلایل و مستندات پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف کرد، افزود: متهم ۲۸ ساله این جنایت هولناک، در اعترافات اولیه خود عنوان کرده است، حوالی ساعت ۵ بامداد روز حادثه با بنزینی که از قبل تهیه کرده بودم از دیوار پشت کمپ وارد ساختمان شدم و اقدام به آتش زدن ساختمان کمپ کردم.

سردار ملکی افزود: متهم در اعترافات خود علت آتش زدن کمپ را اختلافات شخصی با مالک کمپ ترک اعتیاد اعلام کرده است.

فرمانده انتظامی استان گیلان بیان کرد: تحقیقات پلیس در خصوص این پرونده ادامه داشته و اطلاعات تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، این فرد از کسانی است که در این کمپ بستری بوده و دو هفته قبل از این، کمپ را ترک کرده و به دلیل اختلافاتی که ما مالک کمپ داشت او او کینه به دل گرفته بود.

ارسال نظر