زمان مطالعه: 1 دقیقه

شلیک هولناک مردی به برادرش در خانی‌آبادنو

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری مردی که اقدام به تیراندازی به سمت برادرش کرده بود، خبرداد.
15 آبان 1402
شناسه : 100220
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/100220
143+
بالا
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری مردی که اقدام به تیراندازی به سمت برادرش کرده بود، خبرداد.

حادثه 24 - رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری مردی که اقدام به تیراندازی به سمت برادرش کرده بود، خبرداد.

سرهنگ علی قاسم پور در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر تیراندازی در محله خانی‌آباد نو ازسوی مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تیمی از مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی‌آبادنو به محل حادثه اعزام شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل گفت: با حضور عوامل انتظامی در محل عامل تیراندازی در مخفیگاه شناسایی، زمین گیر و دستگیر شد. در ادامه نیز تحقیقات در این خصوص آغاز و در جریان آن مشخص شد که متهم ۳۲ ساله با برادر ۲۹ ساله خود اختلاف قبلی داشته و در مقابل داروخانه‌ای در خانی‌آبادنو با او درگیر شده است. مدتی بعد درگیری بالا گرفته و این فرد با سلاح کلت کمری اقدام به شلیک تیر به سمت بازوی برادر خود کرده است.

قاسم‌پور با بیان اینکه یک قبضه کلت کمری و تعدادی فشنگ از متهم کشف شد، گفت:‌متهم در مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن هدفش را اختلافات قبلی با برادرش عنوان کرد. در ادامه نیز برای متهم پرونده‌ای تشکیل شد و متهم به همراه پرونده متشکله و برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی پلیس در خصوص این پرونده در حال انجام است.

به گفته رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، برادر متهم نیز که دچار آسیب‌دیدگی شده بود، به بیمارستان انتقال داده شد و برابر گزارش‌های دریافتی از شرایط جسمی مطلوبی برخوردار است.

آخرین اخبار «حوادث تهران» را در صفحه حوادث تهران حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید.

ارسال نظر