زمان مطالعه: 3 دقیقه

انهدام 15 باند سازمان یافته جرائم در سیستان و بلوچستان/ کشف 188 قبضه سلاح جنگی

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۱۸۸ قبضه انواع سلاح جنگی در جریان اجرای هفتمین مرحله طرح استانی «رعد» طی ۴۸ ساعت اخیر در استان خبر داد.
03 آبان 1402
شناسه : 100005
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/100005
135+
بالا
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۱۸۸ قبضه انواع سلاح جنگی در جریان اجرای هفتمین مرحله طرح استانی «رعد» طی ۴۸ ساعت اخیر در استان خبر داد.

حادثه 24 - فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۱۸۸ قبضه انواع سلاح جنگی در جریان اجرای هفتمین مرحله طرح استانی «رعد» طی ۴۸ ساعت اخیر در استان خبر داد.

سردار دوستعلی جلیلیان پیش از ظهر امروز در حاشیه نمایشگاه کشفیات از اجرای 48 ساعته هفتمین مرحله از طرح عملیاتی «رعد» با هدف برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی و ضربه زدن به کانون جرایم در سیستان و بلوچستان خبر داد و اظهار داشت: این طرح پس از کار اطلاعاتی و عملیاتی متعدد و منسجم در اقصی نقاط استان توسط مأموران جان بر کف پلیس به انجام رسید.

 فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به دستگیری 820 متهم و متلاشی شدن 15 باند سازمان یافته انواع جرائم، افزود: در اجرای این طرح ارزش اموال مکشوفه 80 میلیارد تومان برآورد شده است.

وی با اشاره به جلوگیری از ورود اتباع بیگانه به کشور، گفت: پلیس استان در اجرای این طرح با اشراف اطلاعاتی موفق شدند تعداد 1500 نفر از مترددین غیرمجاز را که از مرز گذر کرده و وارد کشور شده بودند را دستگیر کنند.

سردار جلیلیان ادامه داد: مقدار 2 تن و 500 کیلوگرم انواع مواد مخدر در این طرح کشف و در این رابطه قاچاقچیان و خرده فروشان حرفه‌ای مواد مخدر در این طرح دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به پاسخگویی و ارائه خدمات مشاوره رایگان به شهروندان بصورت شبانه روزی با شماره 096580؛ مرکز مشاوره و آرامش معاونت فرهنگی اجتماعی در سراسر استان؛ خاطر نشان کرد: بیش از 70 درصد پرونده های که جنبه عمومی نداشته و قابل گذشت بوده توسط مشاوران اجتماعی مصالحه شده است.

وی با بیان اینکه 85 مورد برخورد با جرایم سایبری و فضای مجازی در حوزه پلیس در استان بوده، تصریح کرد: مبلغ 4 میلیارد و 700 میلیون تومان تاکنون در این رابطه به حساب قربانیان کلاهبرداری برگشت داده شده است

رئیس پلیس استان سیستان و بلوچستان از جذب فعال تعداد 1812 نفر در حوزه پلیس افتخاری؛ خبر داد و در ادامه بیان کرد: استقبال خوبی جهت عضویت در پلیس افتخاری در سراسر استان شده است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان با اشاره به اینکه مخلان نظم و امنیت و هنجارشکنان باید بدانند که این استان جای امنی برای آن‌ها نیست و قاطعانه و به حکم قانون با آن‌ها برخورد خواهیم کرد؛ تأکید کرد: طرح‌های عملیاتی و ضربتی و فوریتی پلیس در سیستان و بلوچستان تداوم داشته و طرح‌های عملیاتی در جهت برقراری نظم و امنیت و آرامش شهروندان اجرا خواهد شد.

آخرین اخبار «حوادث سیستان و بلوچستان» را در صفحه حوادث سیستان و بلوچستان و حوادث زاهدان حادثه 24 بخوانید.

صفحه اینستاگرام حادثه 24 را در اینجا دنبال کنید. 

ارسال نظر