زمان مطالعه: 5 دقیقه

حمید بقایی و تصادف سوال برانگیز / چه کسی قصد جان معاون احمدی نژاد را کرده است؟

وکیل مدافع حمید بقایی می گوید دلیل تصادف موکلش نقص فنی خودرو‌ بوده و این موضوع شائبه‌آمیز است و نکته‌ سؤال برانگیز این است که دلیل این نقص فنی چه بوده است؟
29 تیر 1399
شناسه : 54753
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/54753
620+
بالا
دلیل تصادف آقای بقایی نقص فنی خودرو‌ بود که این نقص فنی برای ما شائبه‌آمیز بوده و‌ هست و نکته‌ سؤال برانگیز این است که دلیل این نقص فنی چه بوده است؟ تاکنون آقای بقایی مصلحت ندانسته که این موضوع را پیگیری کنیم اما علت تصادف مشخص است که به چه دلیلی بوده است.
وکیل مدافع حمید بقایی می گوید دلیل تصادف موکلش نقص فنی خودرو‌ بوده و این موضوع شائبه‌آمیز است و نکته‌ سؤال برانگیز این است که دلیل این نقص فنی چه بوده است؟

حادثه 24 - وکیل مدافع حمید بقایی می گوید دلیل تصادف موکلش نقص فنی خودرو‌ بوده و این موضوع شائبه‌آمیز است و نکته‌ سؤال برانگیز این است که دلیل این نقص فنی چه بوده است؟

حاشیه های حمید بقایی، معاون سابق محمود احمدی نژاد در دولت همچنان ادامه دارد. پس از محکومیت او به تحمل حبس، وی مدتی قبل به دلیل بیماری اش توانست با مرخصی از زندان خارج شود اما چند روز بعد خبر تصادف او در کرمانشاه خبرساز شد. این در حالی بود که خبری در خصوص تلاش وی برای فرار از کشور منتشر شد. خبری عجیب که اعتراض وی را به دنبال داشت و باعث شد وی ظهر امروز (یکشنبه) در اعتراضی عجیب به دفتر روزنامه شرق رفته و به برخی وسایل مدیرمسئول این روزنامه خسارت وارد شود. حالا اما وکیل مدافع وی جزئیات بیشتری از حاشیه هایی که این روزها موکلش با آن دست و پنجه نرم می کند را بازگو کرده است.

مهران عبدالله‌پور گفت: موکلم به دلیل بیماری‌های متعدد جسمی و روحی با نظر کمیسیون پزشکی قانونی جهت درمان در مرخصی است؛ او مرخصی مدت‌دار ندارد و به دلیل وضعیت نامناسب جسمی و روحی پزشکی قانونی تشخیص داده که باید درمان شود و سپس به زندان بازگردد.

وی در خصوص شایعات مطرح شده مبنی بر فرار موکلش از کشور، اظهار کرد: سؤالی که مطرح است این است که کسی که قصد فرار از مملکت را داشته باشد، با ماشین شخصی و به همراه خانواده فرار می‌کند؟

وی افزود: موکلم سی سال ساکن کرمانشاه بوده و پدرش هم در کرمانشاه سکونت دارد؛ در مرخصی استعلاجی، روانپزشک به او توصیه اکید داشته که به مسافرت برود و در همین سفر تصادف کرده‌اند.

وکیل مدافع بقایی با بیان اینکه گیلانغرب با مرز فاصله زیادی دارد، گفت: با توجه به اینکه خانواده و زندگی موکلم در کشور است، وی دلیل و توجیهی برای فرار ندارد.

وی بیان کرد: دلیل این شایعه تخریب است و‌ جنبه سیاسی دارد، بر همین اساس ما از روزنامه‌ای که این شایعه را منتشر کرده، شکایت کردیم و‌ از این پس خبرهایی را که به این شایعات دامن بزنند، از طریق مراجع قضایی به جد پیگیری خواهیم کرد.

تصادف سوال برانگیز

عبدالله‌پور درباره تصادف بقایی گفت: دلیل تصادف آقای بقایی نقص فنی خودرو‌ بود که این نقص فنی برای ما شائبه‌آمیز بوده و‌ هست و نکته‌ سؤال برانگیز این است که دلیل این نقص فنی چه بوده است؟

وکیل مدافع بقایی افزود: تاکنون آقای بقایی مصلحت ندانسته که این موضوع را پیگیری کنیم اما علت تصادف مشخص است که به چه دلیلی بوده است.

وی گفت: موکلم به دلیل بیماری‌های متعدد جسمی و روحی با نظر کمیسیون پزشکی قانونی جهت درمان در مرخصی است؛ او مرخصی مدت‌دار ندارد و به دلیل وضعیت نامناسب جسمی و روحی، پزشکی قانونی تشخیص داده که باید درمان شود و سپس به زندان بازگردد.

به گفته عبدالله‌پور، یکی از بیماری‌های مشهود بقایی، ضعف اعصاب است.

وکیل مدافع بقایی بیان کرد: رسانه به معنای صداقت است و‌ یکی از دلایل شرایط نامناسب امروز جامعه نیز  این است که برخی رسانه‌ها وابسته به باندهای مختلف هستند و سیاسی‌کاری می‌کنند و تا زمانی که رسانه‌های ما اخلاق و صداقت را رعایت نکنند، وضعیت جامعه همین گونه باقی خواهد ماند.

ارسال نظر