زمان مطالعه: 1 دقیقه

جراحی شگفت انگیز برای خارج کردن میلگرد از گردن بیمار

سانحه تصادف عصر روز گذشته در حوالی سراوان منجر به فرو رفتن میلگرد در گلوی مرد 40 ساله گردید که با اقدامات سریع اورژانسی و اعمال جراحی بموقع از مرگ حتمی نجات یافت.
28 اردیبهشت 1399
شناسه : 32058
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/32058
569+
بالا
سانحه تصادف عصر روز گذشته در حوالی سراوان منجر به  فرو رفتن میلگرد در گلوی مرد 40 ساله گردید که با  اقدامات سریع اورژانسی و اعمال جراحی بموقع  از مرگ حتمی نجات یافت.

حادثه 24 - سانحه تصادف عصر روز گذشته در حوالی سراوان منجر به  فرو رفتن میلگرد در گلوی مرد 40 ساله گردید که با  اقدامات سریع اورژانسی و اعمال جراحی بموقع  از مرگ حتمی نجات یافت.

دکتر سید مجتبی میرزاده جراح گوش و حلق و بینی سراوان در خصوص نجات جان این بیمار اظهار داشت: عصر روز گذشته بیمار تصادفی ۴۰ ساله که در اثر تصادف دچار فرو رفتگی میلگرد به داخل گردن گردیده بود به بیمارستان ارجاع گردید.

وی گفت: این عمل جراحی که یکی از پیچیده ترین اعمال جراحی بود میلگرد از ناحیه جناغ سینه وارد بدن بیمار و کف دهان را وی را  سوراخ کرده بود و موجب خونریزی فراوان گردیده بود.

 وی با اشاره به اینکه این  بیمار بر اثر شدت صدمات وارده   توانایی حرف زدن و به خوبی نفس کشیدن را نداشت سریعا پس از اقدامات اورژانسی به اتاق عمل منتقل شد و در طی یک عمل جراحی 5 ساعته بیمار در هوشیاری کامل است.

در حال حاضر وضعیت بیمار مطلوب است.

ارسال نظر