زمان مطالعه: 2 دقیقه

تحویل جنازه به شرط تعهد به عدم برگزاری مراسم

سرپرست اداره بهداشت و درمان شهرستان باغملک گفت: ۲ نفر در رابطه با برگزاری یک مراسم ترحیم در شهرستان باغملک به مراجع قضایی و انتظامی این شهرستان معرفی شدند.
11 اردیبهشت 1399
شناسه : 31289
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
https://hadese24.ir/news/31289
543+
بالا
سرپرست اداره بهداشت و درمان شهرستان باغملک گفت: ۲ نفر در رابطه با برگزاری یک مراسم ترحیم در شهرستان باغملک به مراجع قضایی و انتظامی این شهرستان معرفی شدند.

حادثه24- سرپرست اداره بهداشت و درمان شهرستان باغملک گفت: ۲ نفر در رابطه با برگزاری یک مراسم ترحیم در شهرستان باغملک به مراجع قضایی و انتظامی این شهرستان معرفی شدند. حسین زمان زاده اظهار داشت: بر اساس تدابیری که در شورای تامین شهرستان اندیشیده شده است مصوب شده خانواده های متوفیان با تعهد از پاسگاه محل و فرمانداری مبنی بر برگزاری نکردن مراسم اجساد متوفیان خود را تحویل بگیرند.

وی بیان کرد: بستگان یک فرد متوفی که یک جوان بود و روز گذشته فوت کرده بود تعهد دادند که هیچگونه مراسمی را در این شهرستان برگزار نکنند اما متاسفانه بدون توجه به تعهد خود پس از تحویل جسد مراسمی با جمعیت بالا برای فرد فوت شده برگزار کردند.

سرپرست اداره بهداشت و درمان باغملک ادامه داد: این ۲ فرد به مراجع قضایی و امنیتی معرفی شدند و گزارش کاملی از این مراسم نیز به این مراجع مذکور تحویل داده شده است و به طورحتم برخورد با آنها از سوی این نهادها صورت میگیرد.

وی ادامه داد: شبکه بهداشت شهرستان بر اساس پروتکل های بهداشتی مصوبات را اجرایی می‌کند.

به گزارش ایرنا روز گذشته بر اثر فوت یک جوان در باغملک آیین خاکسپاری با جمعیتی بالغ بر هزار نفر در این شهرستان برگزار شد که انتشار فیلم‌های این مراسم ترحیم واکنشهایی در فضای مجازی به همراه داشت.

شهرستان باغملک تا کنون تنها ۳۴ نفر مبتلا به کووید ۱۹ داشته است که با برگزاری اینگونه مراسم احتمال می رود این آمار در روزهای آینده رشد بسیار تصاعدی به خود گیرد.

ویروس کرونا که کووید – ۱۹ نیز نامیده می شود، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد و تاکنون به ۲۰۰ کشور سرایت کرده است.

ارسال نظر