زمان مطالعه: 3 دقیقه

در محل های شلوغ مراقبت اموال خود باشید

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از شهروندان خواست که هنگام تردد در محل های شلوغ و پر ازدحام مراقبت بیشتری از اموال و اشیاء با ارزش داشته باشید.
07 اردیبهشت 1399
شناسه : 31047
منبع:
اشتراک گذاری
اشتراک گذاری با
تلگرام گوگل پلاس
لینک
http://hadese24.ir/news/31047
163+
بالا
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از شهروندان خواست که هنگام تردد در محل های شلوغ و پر ازدحام مراقبت بیشتری از اموال و اشیاء با ارزش داشته باشید.

حادثه24- رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از شهروندان خواست که هنگام تردد در محل های شلوغ و پر ازدحام مراقبت بیشتری از اموال و اشیاء با ارزش داشته باشید. 

سردار کیوان ظهیری با اشاره به اینکه با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان – ماه ضیافت الهی شاهد افزایش خرید های روزانه شهروندان می باشیم، گفت: معمولا شهروندان برای خرید مواد غذایی، تهیه افطاری ، خرید نان و ... به طور روزانه واحد های صنفی مراجعه می کنند و قصد دارند به سرعت به منزل بازگردند و این خرید های شتاب زده برای خود آسیب های به دنبال دارد.

وی بیان داشت: شهروندان به امید اینکه خودرو شان در مقابل چشمانشان است و یا ادعا دارند که حواس شان به خودروشان است ، برای مدت زمان کوتاهی خودروی خود را رها شده در کنار خیابان متوقف و این توقف کوتاه فرصتی برای سارقان مهیا می کند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: حتی برای مدت زمان کوتاهی خودرویتان را رها شده در معابر عمومی قرار ندهید و حتماً پس از توقف سوئیچ آن را از روی آن برداشته و خودروتان را به تجهیزات ایمنی مجهز کنید.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با اشاره به اینکه در واحد های صنفی مراقبت بیشتری از اموال با ارزش از قبیل کیف و موبایل تان داشته باشید، گفت: ازدحام جمعیت و شتابزدگی در خرید ضریب دقت شما را خواهد کاست و فرصتی برای جیب بری مهیا می کند.

وی تاکید کرد: در زمان حضور در صف‌های طولانی و شلوغ فروشگاه‌ها، مراقب اطراف خود و جیب‌ برهایی که در کمین تان هستند باشید و تا حد امکان از همراه داشتن اموال قیمتی در جیب خود خودداری کرده و از تلفن همراهتان مراقبت بیشتری کنند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تاکید کرد: شهروندان در صورت وقوع هرگونه مشکل و موضوع مشکوک، مراتب را به گشت‌های فعال کلانتری محلات و یا سامانه ۱۱۰ گزارش دهند تا در اسرع وقت از وقوع جرایم در سطح شهر جلوگیری شود.

ارسال نظر